Střih na dětské bermudy v 6 velikostech (+ návod na šití)

Střih na dětské bermudy je součástí střihu na dětské kraťasy s bočními panely. Postup šití je shodný s postupem šití šortek a najdete ho tady: Jak ušít šortky.

Střih na dětské bermudy
Střih na dětské bermudy

Výhodou těchto jednoduchých letních projektů je, že můžete spotřebovat i zbytečky z vaší šicí dílny – na boční panely a i na pásek, který můžete šít ze dvou dílů (přední a zadní). Vzhledem k malým rozměrům jednotlivých dílů můžete také použít staré oblečení a jednoduše jej zrecyklovat, zkuste například starou pánskou košili nebo nenošenou halenku, která vám zbytečně zabírá místo ve skříni.

Bermudy jsou v délce nad kolena, ale střih si můžete jednoduše sami přizpůsobit podle vašich představ. Můžete popustit uzdu fantazii a na bermudy ušít nějakou aplikaci nebo třeba kapsy.

Můžete ale také použít plavkovinu a ušít tak jednoduché chlapecké koupací šortky nebo bermudy, nebo naopak šít z funkčního materiálu (letního softshellu, funkčního plátna apod.) a připravit tak sportovní kousek na parádní letní dobrodružství a výlety.

Střih na tyto dětské bermudy a kraťasy v jednom najdete opět již nyní v e-shopu: Střih na dětské kraťasy a bermudy s bočními panely.

Střih je konstruovaný na tkaniny (nepružné materiály) a díky tomu je šití vhodné i pro naprosté začátečníky a nadšené amatéry. Šití je jednoduché a nevyžaduje znalost žádných pokročilejších krejčovských technik.

Respektujte prosím autorský nápad, nekopírujte. Návody nejsou určené ke komerčnímu využití. Pokud podle mého návodu nebo střihu také vyrobíte nějaký pěkný kousek, se kterým se chcete pochlubit např. na sociálních sítích, nezapomeňte řádně označit zdroj vaší inspirace.

Mohlo by vás zajímat:

Chcete odebírat novinky z Prošikulky.cz?

Pokud chcete dostávat cca jednou za týden novinky z blogu Prošikulky.cz, zaregistrujte svůj email.Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*