Střihy zdarma

V kategorii “střihy zdarma” najdete všechny střihy, které jsou na mých stránkách zdarma ke stažení. Jednoduše střih stáhnete a okamžitě můžete šít. Střihy jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Ke všem střihům jsou také detailní foto návody na šití zdarma.

Je tu např. střih na dámskou sukni zdarma, střih na dětskou sukni zdarma. Střih na dětský klobouk zdarma, nebo třeba střih na dámské tričko zdarma. Taky tu najdete střih na tašku zdarma, střih na nákrčník, jednoduchou taštičku nebo třeba střih na dámský top přes plavky. Střihy zdarma jsou ideální pro ty, kteří se šitím začínají a ještě nevědí, jak vlastně elektronické střihy fungují. Jak střih vytisknout nebo jak se střihem pracovat. Jednoduše si vyzkoušíte, jak to celé funguje. Střihy jsou vždy ve více velikostech a vy si tak můžete vybrat velikost střihu podle tabulky velikostí, která vám bude dobře sedět. Respektujte prosím autorská práva a střihy nešiřte dál bez svolení autora. Pokud se chcete s někým o střih podělit, jednoduše mu můžete poslat odkaz na tuto stránku.

Pokud se vám mé střihy zdarma líbí a hledáte další originální střihy na šití, pak neváhejte mrknout do mého e-shopu se střihy, kde najdete mé autorské střihy. I k těmto všem střihům jsou pak na mých stránkách velmi detailní foto návody na šití zdarma.

Originální střihy na šití – prohlédnout celou nabídku

Na mých stránkách kromě skvěle padnoucích střihů a návodů na šití najdete také spoustu tipů, rad a inspirací nejen na šití. Porozhlédnout se můžete třeba tady:

→ Návody na šití – více než 200 originálních návodů

→ Šití – tipy a triky

→ Šití – druhy látek a materiálů

→ Galerie všech výrobků

→ Návody na pletení zdarma

→ Návody na háčkování zdarma

střihy zdarma

 

Letní DIY / ZDARMA / Návod na jednoduchý dámský top přes plavky
Dámské a dětské střihy, Léto, Módní doplňky, Oblečení pro dospěláky, Šití, Slow fashion / Pomalá móda, Vyšívání

SUMMER DIY / ZDARMA / SLOW FASHION – Návod na jednoduchý dámský top přes plavky

Na dnešek jsem si pro vás připravila návod zdarma na jednoduchý top přes plavky. A protože jsem ho celý šila v ruce, dovolím si ho zařadit do kategorie “slow fashion”. Šití je vhodné i pro absolutní začátečníky, kteří obvykle třeba […]

Jak ušít klobouk
Dámské a dětské střihy, Jaro, Léto, Oblečení pro děti, Šití, Slow fashion / Pomalá móda

Střih na klobouk zdarma + návod jak ušít klobouk (velikosti 2 – 4)

Mám pro vás střih na klobouk zdarma a nový podrobný foto návod jak ušít jednoduchý klobouk. Zjistíte, jak postupovat při šití krok za krokem. Vhodné i pro začátečníky!   Na jednoduchý nepodšívkovaný klobouk vám postačí zbytky pevnějšího bavlněného plátna. Já […]