Střih na dětské bermudy v 6 velikostech (+ návod na šití)

Péťa  ·  17.6.2017  ·  2 minut čtení

Střih na dětské bermudy je součástí střihu na dětské kraťasy s bočními panely. Postup šití je shodný s postupem šití šortek a najdete ho tady: Jak ušít šortky.

Výhodou těchto jednoduchých letních projektů je, že můžete spotřebovat i zbytečky z vaší šicí dílny - na boční panely a i na pásek, který můžete šít ze dvou dílů (přední a zadní). Vzhledem k malým rozměrům jednotlivých dílů můžete také použít staré oblečení a jednoduše jej zrecyklovat, zkuste například starou pánskou košili nebo nenošenou halenku, která vám zbytečně zabírá místo ve skříni.

Bermudy jsou v délce nad kolena, ale střih si můžete jednoduše sami přizpůsobit podle vašich představ. Můžete popustit uzdu fantazii a na bermudy ušít nějakou aplikaci nebo třeba kapsy.

Můžete ale také použít plavkovinu a ušít tak jednoduché chlapecké koupací šortky nebo bermudy, nebo naopak šít z funkčního materiálu (letního softshellu, funkčního plátna apod.) a připravit tak sportovní kousek na parádní letní dobrodružství a výlety.

Střih na tyto dětské bermudy a kraťasy v jednom najdete opět již nyní v e-shopu: Střih na dětské kraťasy a bermudy s bočními panely.

Střih je konstruovaný na tkaniny (nepružné materiály) a díky tomu je šití vhodné i pro naprosté začátečníky a nadšené amatéry. Šití je jednoduché a nevyžaduje znalost žádných pokročilejších krejčovských technik.

Respektujte prosím autorský nápad, nekopírujte. Návody nejsou určené ke komerčnímu využití. Pokud podle mého návodu nebo střihu také vyrobíte nějaký pěkný kousek, se kterým se chcete pochlubit např. na sociálních sítích, nezapomeňte řádně označit zdroj vaší inspirace.

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.

Další články v kategorii