Poradna

Máte dotazy k šití nebo střihům? Potřebujete poradit s konkrétním problémem? Ať už jste začátečník nebo pokročilý, podívejte se do mé poradny. Pokud to bude v mých možnostech, ráda vám dotazy zodpovím.

Než založíte nové téma, podívejte se prosím, jestli už tu takové nebo podobné není vytvořené. Pokud takové téma najdete, možná že tam objevíte i odpověď na otázku, kterou se chystáte položit. Jestli takový zodpovězený dotaz nenajdete, pak se prosím ptejte. (Vyhledávat založená fóra můžete v políčku "hledání" o kousek výš.)

Ušetříme si tím vzájemně čas, nebudeme duplikovat dotazy či odpovědi a poradnu budeme společnými silami udržovat stále přehlednou. :)

Děkuji, že respektujte čas i prostor, který jsem vám tu nabídla...

Pro vkládání dotazů a komentování je nutné být přihlášený. Přihlásit se můžete tady: Můj účet.

Mějte se hezky, Peťa  


150 témat 774 odpověd(í) Poslední příspěvek: 30. 5. 2024

Chcete si objednat nějaký střih nebo návod z e-shopu a nevíte jak na to? Máte otázky ohledně toho, kdy a jak vám střih dorazí? Všechny otázky ohledně vyřizování vašich objednávek směřujte prosím do tohoto tématu. Pro zasílání dotazů a komentování je nutné se přihlásit tady: Můj účet. Mějte se hezky, Peťa Některé informace najdete také tady: Jak to funguje?

6 témat 53 odpověd(í) Poslední příspěvek: 10. 7. 2023