Konečně něco na sebe

Péťa  ·  4.1.2016  ·  2 minut čtení
Bavlněné tričko z látky Art Gallery Fabrics
Bavlněné tričko z látky Art Gallery Fabrics

Konečně jsem si taky spíchla něco na sebe. Hacafráček, jak by řekla moje babička. Popravdě si vůbec nejsem jistá, jestli ho budu nosit. Modré džíny nosit umím, to jo, ale vršek nosím většinou černý. Občas bílý a když se hodně rozdivočím, tak šedivý. :D Takže takhle barevné triko mi ve skříni doslova září.

Bavlněné tričko z látky Art Gallery Fabrics
Bavlněné tričko z látky Art Gallery Fabrics

Nicméně do motivu od Art Gallery fabrics jsem se zamilovala. Původně jsem látku chtěla použít na triko pro Terulku, ale z nějakého neznámého důvodu jsem dostala bláznivý nápad, že by z ní snad mohlo být tričko pro mě. Protože jsem s tím ale při nákupu nepočítala a koupila jsem jen půl metru (a šíře je 110 cm), samotná látka na triko pro mě nestačila a tak jsem ji doplnila jinou, nepopsatelné barvy. Výstřih je lodičkový, můj nejoblíbenější.

Bavlněné tričko z látky Art Gallery Fabrics
Bavlněné tričko z látky Art Gallery Fabrics

Druhý den, kdy už bylo na focení světlo, jsem ale neměla odvahu ho na sobě nafotit. Tak třeba příště, při další bláznivé vlně...

Přečtěte si také článek, ve kterém najdete všechny ucelené informace o tom, jak ušít tričko.

Mějte se krásně a dodatečně vám přeji jen to nejlepší do nového roku!
Peťa

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.

Komentáře

bohunka bo 12. 1. 2016

Halenka je moc povedená, Peti. Když jsem ji uviděla poprvé než jsem zahlédla nadpis konečně něco na sebe, pomyslela jsem si, že by se líbila i mě ve velkém, nejen na děti a ona je velká :-)
Bude fotka na tobě, prosím? Odvahu! A neboj se barevně rozkvést. Taky jsem často šedá černá myška a minule se mě dcera ptala, kdo umřel, když se mi zrovna sešla černá sukně a černé triko a zamyslela jsem se. Myslím, že i oblečení dokáže zvednout náladu:-)
Krásný čas.
Bohunka

Další články v kategorii