Střih na dětské legíny SLIM (pro hubené děti)

Péťa  ·  27.6.2019  ·  2 minut čtení

Před pár dny jsem do e-shopu přidala nový střih z kategorie BASIC a je to střih na dětské legíny ve verzi SLIM (pro hubenější děti). Tyto střihy, nejsou úplně obvyklé, ale já jsem se je rozhodla do nabídky, protože sama doma jedno takové hubeňounké dítko mám. A vím jak je těžké, na takové děti sehnat oblečení. Proto také vznikl nápad střihů SLIM, díky kterým je daleko snazší dítě oblékat... Celou nabídku střihů pro štíhlounké děti najdete zde: Kolekce oděvních střihů SLIM KIDS.

Střih na dětské legíny SLIM
Střih na dětské legíny SLIM

Střih na dětské legíny BASIC SLIM můžete koupit zde: Střih na dětské legíny BASIC SLIM

V nabídce je samozřejmě již delší dobu také střih na dětské legíny v klasické variantě a také střih na dámské legíny. oba střihy můžete pořídit tady:

K jednoduchému střihu je také již delší dobu sepsaný návod na šití: Návod jak ušít legíny v 5 jednoduchých krocích

Námořnické legíny pro Terulku jsem oproti těm původním začistila trochu jinak a pokud nemáte overlock, pak tento způsob vřele doporučuji... Návod jak na to najdete zde: Jak začistit lemy bez overlocku


Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.

Další články v kategorii