Střih na dámskou mikinu (pulovr) - aktualizovaná verze

Péťa  ·  6.2.2018  ·  1 minut čtení
Ještě jsem na vaše nesčetné prosby a žádosti mírně upravila jeden střih a to střih na dámskou mikinu - elegantní (pulovr). Došlo k lehkému zúžení v trupu a lehkému zúžení rukávů. Střih byl nově doplněn i o velikost 32. Na e-mail jsem všem zákaznicím, které tento střih v minulosti koupily, poslala aktualizovanou verzi. Pokud vám náhodou nepřišla, mrkněte prosím do spamu, jestli se nezatoulala tam. A pokud jste e-mail nedohledali, tak mi prosím napište na peta@prosikulky.cz, ideálně připište i číslo vaší objednávky a já vám aktualizovanou verzi ráda pošlu.

Střih na dámskou mikinu

Pokud střih ještě nemáte, pak neváhejte a pořiďte si ho tady: Střih na dámskou mikinu (elegantní pulovr) Střih na dámskou mikinu (elegantní pulovr)

Doporučený materiál:

Ještě bych ráda připomenula, že jsem na blogu nově založila i Poradnu, kde se můžete ptát na vše, co vás kolem šití, pletení nebo háčkování zajímá: Mějte se krásně, vaše Peťa 

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.

Další články v kategorii