Poradna Prošikulky – vše o šití, ale i pletení a háčkování

Poradna – pomáháme si a radíme si navzájem

Už je vás, návštěvníků mého blogu Prošikulky, pěkná a spousta. A protože jsem vždycky byla (a stále jsem) otevřená všem vašim dotazům a prosbám o pomoc při šití, ale i pletení nebo háčkování, dostala jsem se do bodu, kdy skoro celý den vyřizuju e-maily s vašimi otázkami. Protože k vám (ale i k sobě) mám takový závazek a tím je tvoření návodů a střihů, nastal čas popřemýšlet o tom, jak všechny vaše otázky zpracovávat a zároveň mít čas i na vše ostatní kolem blogu.

Dospěla jsem k názoru, že by nám všem mohlo pomoct nějaké místo, kde byste mohli klást své dotazy a já bych na ně odpovídala. Tím, že budou dotazy a odpovědi veřejné, mohou pomoci i ostatním návštěvníkům a čtenářům, které třeba trápí stejný problém. Vy tak budete moct dohledat odpověď na svou otázku hned (pokud již bude v poradně zodpovězená). A já nebudu muset znovu a znovu odpovídat na opakující se dotazy. A tak vznikla Poradna Prošikulky.cz!

Poradna Prošikulky.cz - fórum - šití, pletení a háčkování
Poradna Prošikulky.cz – fórum – šití, pletení a háčkování

Jak to funguje?

Do poradny se dostanete přes hlavní menu nahoře na stránce. K dotazování, odpovídání a komentování je potřeba se přihlásit do svého účtu (případně se zaregistrovat, pokud ještě účet na Prošikulky.cz nemáte). Přihlašovací stránku najdete také nahoře na stránce, v menu vpravo. Pokud u mě v e-shopu objednáváte střihy nebo návody a již jste se registrovali, pak ve svém účtu uvidíte i své objednávky a můžete si tam opětovně návod nebo střih stáhnout, pokud se vám třeba v e-mailu někam zatoulal…

Ptejte se

Když se tedy přihlásíte do svého účtu, stačí jen kliknout na “Poradna” a vybrat kategorii, která vás zajímá (na výběr je ze základních 4 témat – šití, pletení, háčkování, objednávky) a pak vybrat konkrétní problém, se kterým se potýkáte. U kategorie šití jsou již vložena základní témata, ptát se tedy můžete rovnou u jednotlivých témat.

Odpovídám, odpovídáme

Na vaše dotazy se budu snažit odpovídat co nejrychleji, stále platí, že odpovídám ještě tentýž den. Ale může se stát, že zrovna někde poletuju, nebo sedím u šicího stroje a nemůžu se odtrhnout. Klidně se nebojte odpovídat si na vaše dotazy navzájem, pište si, raďte si, sdílejte své poznatky i pocity… Poradna je vám plně k dispozici!

♥ Věřím, že se nám všem Poradna Prošikulky.cz osvědčí a budeme se tam rádi potkávat. Zároveň bych vám všem moc chtěla poděkovat za vaši přízeň, za to, že se na blog vracíte, posíláte mi krásné e-maily, vkládáte do mě důvěru a ptáte se… je to neuvěřitelně nádherný pocit, být obklopená tolika milými a šikovnými lidmi, jako jste právě vy!

Děkuji, vaše Péťa


Stojí za přečtení:

Pokud vás zajímají další návody jak posunout své šicí dovednosti o krok dál, doporučuji si projít:

Mohlo by vás zajímat:


Novinky z Prošikulky emailem

Chcete vědět, co je na blogu nového? Čas od času našim čtenářům zasíláme emailový zpravodaj, pokud chcete novinky dostávat, stačí se přihlásit k jeho odběru:

 Udělení souhlasu se zasíláním novinek: Souhlasím se zasíláním emailovým novinek ze serveru Prošikulky. Emaily neposíláme častěji než jednou týdně.Co můžete očekávat: Pokud si nepřejete dále dostávat novinky, stačí jednoduše kliknout na odkaz Odhlásit v každém emailu, který vám pošleme, případně nám napiště Váš email na info@prosikulky.cz a my Váš email z naší databáze smažeme.

2 komentáře

  1. Profilový obrázek

    Dobrý večer.
    Ráda bych návody na pletené dětské čepce.Pletu pro děti do dětského domava klokánku,děti jsou tam od půl roku do 19-ti let. Předem děkuj, Marie.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*