Malá pařížanka: Háčkovaná vestička pro Terulku

Péťa  ·  5.10.2014  ·  2 minut čtení

Proč "Malá pařížanka"? Vždycky jsem si přála mít takový ten přírozený francouzský šarm a vkus. Bohužel si musím přiznat, že jako elegantní francouzska opravdu nevypadám, ale to mi nebrání v tom, se Francií řádně inspirovat. A tak jsem si tu na blogu založila novou kategorii Malá pařížanka, do níž budu dávat příspěvky obsahující moje výtvory, které mají dle mého nádech francouského šarmu. Vložila jsem do ní i několik starších příspěvků, které si troufám označit jako... jako... prostě jako francouzské.

A teď už k té vestičce!

Háčkovaná vestička pro Terulku
Háčkovaná vestička pro Terulku

Původně jsem chtěla uháčkovat vestičku pro toho lumpíka, kterého mám ještě pořád v bříšku, ale nakonec jsem se vrhla prvně na vestičku pro Terulku. A aby byla správně francouzská, je celá v přírodních zemitých barvách, tedy šedé a zelené.

Vestička pro moji malou pařížanku
Vestička pro moji malou pařížanku

Jako první jsem si uháčkovala vzorek o deseti očkách, abych věděla, kolik oček budu na vestičku potřebovat. A pak už jsem jen háčkovala, háčkovala, ubírala očka...

Vestička v zemitých barvách pro Terulku
Vestička v zemitých barvách pro Terulku

Nakonec jsem všechny 3 díly k sobě přiháčkovala, našila knoflík a stužku a bylo hotovo.

Knoflík a stužka v nádherné zelené barvě
Knoflík a stužka v nádherné zelené barvě

No a protože je moje malá pařížanka na prázdninách u babičky (aby se mnou chuděra nemusela do porodnice, až to nastane), tak fotky, jak to Terulce ve vestičce sluší, budou až někdy příště. :)

Vestička pro Terulku
Vestička pro Terulku

Respektujte prosím autorský nápad, nekopírujte. Návody nejsou určené ke komerčnímu využití.

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.

Další články v kategorii