✂ Střihy na dámské tričko a mikinu

Střihy na dámské tričko, mikinu apod. Střihy jsou díky své jednoduchosti šití vhodné i pro začátečníky.

Vyberte si střihy na tričko nebo mikinu:

Podívejte se také na ucelený přehled informací o tom, jak pracovat s látkou:

nebo na tipy a triky na co si dát při šití trička pozor a co nepodcenit – všechny informace najdete na blogu v článku:

Pokud máte zájem o šití dalšího oblečení, podívejte se i do ostatních kategorií dámských střihů. Mohlo by se vám například líbit:

Na blogu pak najdete spoustu detailních návodů na šití trička nebo mikiny.

 


Chcete podpořit blog Prošikulky?

Chci podpořit Prošikulky.cz Líbí se vám blog Prošikulky? Na webu najdete spoustu nápadů na tvoření, detailní návody na šití, pletení a háčkování. To vše bez reklam, aby se vám blog dobře četl a nic vás nerušilo. Pokud chcete provoz blogu Prošikulky podpořit, můžete si zakoupit libovolný střih. Pokud nešijete, ale přesto vás blog baví a je pro vás užitečný, můžete přispět zakoupením vystřihovánky zde.


Stojí za přečtení:

Pokud vás zajímají další návody jak posunout své šicí dovednosti o krok dál, doporučuji si projít:

Mohlo by vás zajímat:Novinky z Prošikulky emailem

Chcete vědět, co je na blogu nového? Čas od času našim čtenářům zasíláme emailový zpravodaj, pokud chcete novinky dostávat, stačí se přihlásit k jeho odběru:

 Udělení souhlasu se zasíláním novinek: Souhlasím se zasíláním emailovým novinek ze serveru Prošikulky. Emaily neposíláme častěji než jednou týdně.Co můžete očekávat: Pokud si nepřejete dále dostávat novinky, stačí jednoduše kliknout na odkaz Odhlásit v každém emailu, který vám pošleme, případně nám napiště Váš email na info@prosikulky.cz a my Váš email z naší databáze smažeme.