Dámské střihy na sukně a šaty

Autorské střihy na dámské šaty a sukně. Střihy jsou díky jednoduchosti šití vhodné i pro začátečníky. Vyberte si střih na šaty s krátkým nebo dlouhým rukávem, přiléhavé šaty nebo sukně s prodlouženým zadním dílem. Ke každému zakoupenému střihu je podrobný návod.

Podívejte se také na ucelený přehled informací o tom, jak pracovat s látkou:

nebo na tipy a triky při šití zkušebního modelu:

 

Vyberte si dámské střihy na šaty nebo sukně:

 

Pokud jste si nevybrali z našich střihů na šaty a sukně, doporučujeme proukoumat i ostatní kategorie v eshopu.

Mezi střihy pro dospělé by vás mohly zajímat tyto kategorie:

 

Vybírat můžete také z desítek střihů pro děti. Mezi oblíbené patří:

 

Nezapomeňte, že nákup střihů na Prošikulky.cz je jednoduchý. Můžete zaplatit kartou nebo online platebními tlačítky vybraných bank a střih pak máte okamžitě ke stažení.

 

 


Chcete podpořit blog Prošikulky?

Chci podpořit Prošikulky.cz Líbí se vám blog Prošikulky? Na webu najdete spoustu nápadů na tvoření, detailní návody na šití, pletení a háčkování. To vše bez reklam, aby se vám blog dobře četl a nic vás nerušilo. Pokud chcete provoz blogu Prošikulky podpořit, můžete si zakoupit libovolný střih. Pokud nešijete, ale přesto vás blog baví a je pro vás užitečný, můžete přispět zakoupením vystřihovánky zde.


Stojí za přečtení:

Pokud vás zajímají další návody jak posunout své šicí dovednosti o krok dál, doporučuji si projít:

Mohlo by vás zajímat:Novinky z Prošikulky emailem

Chcete vědět, co je na blogu nového? Čas od času našim čtenářům zasíláme emailový zpravodaj, pokud chcete novinky dostávat, stačí se přihlásit k jeho odběru:

 Udělení souhlasu se zasíláním novinek: Souhlasím se zasíláním emailovým novinek ze serveru Prošikulky. Emaily neposíláme častěji než jednou týdně.Co můžete očekávat: Pokud si nepřejete dále dostávat novinky, stačí jednoduše kliknout na odkaz Odhlásit v každém emailu, který vám pošleme, případně nám napiště Váš email na info@prosikulky.cz a my Váš email z naší databáze smažeme.