Věrnostní program na Prošikulky.cz – slevy a akční nabídky

Dnes jen malé info v rychlosti. Protože se snažíme stále zdokonalovat naše služby a chceme, aby pro vás nejen šití ale i nakupování střihů bylo příjemné, zavedli jsme nově věrnostní program. Co to znamená?

Když se během své objednávky u nás na webu zaregistrujete, můžete se těšit na spoustu výhod. (Registrovat se můžete zde: Můj účet)

1. Sbírejte body

Za každou svou objednávku obdržíte body. Např. objednáte střihy za 154,- Kč, pak na Váš účet připíšeme 154 bodů. Při dalším nákupu budete tyto body moct uplatnit jako slevu, 154 bodů = 15 Kč sleva na Váš další nákup. A zároveň při dalším a dalším nákupu budete sbírat další a další body!


Zkontrolujte si body ve svém účtu – pravděpodobně už je tam máte!

Protože si svých zákazníků vážíme, rozhodli jsme se, že vám zpětně na váš účet připíšeme body za vaše objednávky uskutečněné od začátku letošního roku.

Můžete tak uplatnit slevu na váš nákup hned teď!


 

2. Mějte přístup ke svým zakoupeným střihům a kdykoliv si je opět stáhněte

Když se po přihlášení do svého účtu podíváte, najdete v něm historii všech vašich objednávek. Kdykoliv si tam můžete střihy znovu a znovu stáhnout.


Pokud po přihlášení do svého účtu objednávky nevidíte, je to většinou z toho důvodu, že jste se registrovali až poté, co byla uskutečněna objednávka. Je důležité používat stále stejnou e-mailovou adresu. Jestliže tedy ve svém účtu objednávky nevidíte, napište mi prosím na e-mail peta@prosikulky.cz a já vám zpětně k vašemu profilu objednávky dopáruji.


 

3. Dostávejte od nás speciální akční nabídky a slevy přímo do vašeho e-mailu

Chystáme se udělat nějakou akci nebo slevu na střihy? Máme pro vás nějaký střih zdarma? Pak přesně o těchto a podobných akcích vás budeme informovat e-mailem. Ale nebojte, nebudeme vás spamovat. 🙂


Pokud nechcete o tyto nabídky přijít, uložte si naší adresu info@prosikulky.cz do svých kontaktů ve vaší e-mailové schránce. Pak už se vám nestane, že by e-mail zapadl např. do spamu.


 

4. Mějte o svých objednávkách přehled

Ve výpisu vašich objednávek, které ve svém profilu máte, můžete vidět, v jakém stavu se právě vaše objednávka nachází. Objednávky jsou vyřizovány plně automaticky bez zásahu lidské ruky, je proto zpracování objednávek opravdu rychlé, přesvědčte se o tom sami právě ve svém profilu!


Pokud se vám cokoli na procesu zpracování objednávky nezdá, nebo máte pocit, že její vyřízení dlouho trvá, neváhejte mě prosím kdykoliv kontaktovat, abych vaši objednávku zkontrolovala.


 

Registrovat se můžete jednoduše zde: Můj účet

Co na nový věrnostní program říkáte a máte nějaké nápady co do něj třeba ještě přidat?

Mějte se krásně, Peťa

Věrnostní program Prošikulky.cz
Věrnostní program Prošikulky.cz

 Stojí za přečtení:

Pokud vás zajímají další návody jak posunout své šicí dovednosti o krok dál, doporučuji si projít:

Mohlo by vás zajímat:


Novinky z Prošikulky emailem

Chcete vědět, co je na blogu nového? Čas od času našim čtenářům zasíláme emailový zpravodaj, pokud chcete novinky dostávat, stačí se přihlásit k jeho odběru:

 Udělení souhlasu se zasíláním novinek: Souhlasím se zasíláním emailovým novinek ze serveru Prošikulky. Emaily neposíláme častěji než jednou týdně.Co můžete očekávat: Pokud si nepřejete dále dostávat novinky, stačí jednoduše kliknout na odkaz Odhlásit v každém emailu, který vám pošleme, případně nám napiště Váš email na info@prosikulky.cz a my Váš email z naší databáze smažeme.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*