Věrnostní program na Prošikulky.cz (slevy a akční nabídky na střihy)

Péťa  ·  9.5.2018  ·  3 minut čtení

Dnes jen malé info v rychlosti. Protože se snažíme stále zdokonalovat naše služby a chceme, aby pro vás nejen šití ale i nakupování střihů bylo příjemné, zavedli jsme nově věrnostní program. Co to znamená?

Když se během své objednávky u nás na webu zaregistrujete, můžete se těšit na spoustu výhod. (Registrovat se můžete zde: Můj účet)

1. Sbírejte body

Za každou svou objednávku obdržíte body. Např. objednáte střihy za 154,- Kč, pak na Váš účet připíšeme 154 bodů. Při dalším nákupu budete tyto body moct uplatnit jako slevu, 154 bodů = 15 Kč sleva na Váš další nákup. A zároveň při dalším a dalším nákupu budete sbírat další a další body!

Zkontrolujte si body ve svém účtu - pravděpodobně už je tam máte!

Protože si svých zákazníků vážíme, rozhodli jsme se, že vám zpětně na váš účet připíšeme body za vaše objednávky uskutečněné od začátku letošního roku. Můžete tak uplatnit slevu na váš nákup hned teď!


2. Mějte přístup ke svým zakoupeným střihům a kdykoliv si je opět stáhněte

Když se po přihlášení do svého účtu podíváte, najdete v něm historii všech vašich objednávek. Kdykoliv si tam můžete střihy znovu a znovu stáhnout.

Pokud po přihlášení do svého účtu objednávky nevidíte, je to většinou z toho důvodu, že jste se registrovali až poté, co byla uskutečněna objednávka. Je důležité používat stále stejnou e-mailovou adresu. Jestliže tedy ve svém účtu objednávky nevidíte, napište mi prosím na e-mail dotazy@prosikulky.cz a já vám zpětně k vašemu profilu objednávky dopáruji.


3. Dostávejte od nás speciální akční nabídky a slevy přímo do vašeho e-mailu

Chystáme se udělat nějakou akci nebo slevu na střihy? Máme pro vás nějaký střih zdarma? Pak přesně o těchto a podobných akcích vás budeme informovat e-mailem. Ale nebojte, nebudeme vás spamovat. :)

Pokud nechcete o tyto nabídky přijít, uložte si naší adresu info@prosikulky.cz do svých kontaktů ve vaší e-mailové schránce. Pak už se vám nestane, že by e-mail zapadl např. do spamu.


4. Mějte o svých objednávkách přehled

Ve výpisu vašich objednávek, které ve svém profilu máte, můžete vidět, v jakém stavu se právě vaše objednávka nachází. Objednávky jsou vyřizovány plně automaticky bez zásahu lidské ruky, je proto zpracování objednávek opravdu rychlé, přesvědčte se o tom sami právě ve svém profilu!

Pokud se vám cokoli na procesu zpracování objednávky nezdá, nebo máte pocit, že její vyřízení dlouho trvá, neváhejte mě prosím kdykoliv kontaktovat, abych vaši objednávku zkontrolovala.

Registrovat se můžete jednoduše zde: Můj účet

Co na nový věrnostní program říkáte a máte nějaké nápady co do něj třeba ještě přidat?

Mějte se krásně, Peťa

Věrnostní program Prošikulky.cz
Věrnostní program Prošikulky.cz

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.