Jak ušít dětské kraťasy za 30 minut (střih + návod)

Péťa  ·  30.5.2017  ·  2 minut čtení

Hledáte jednoduchý střih a návod jak ušít dětské kraťasy, podle kterého zvládne šití i začátečník? Pak právě pro vás takový střih včetně návodu mám. Tyto jednoduché kraťasy hravě zvládnete ušít během půl hodinky a postačí vám k tomu pro malé dětské velikosti i malý kus látky. Na tento střih kraťasů se hodí pružné materiály, jako je úplet, funkční tričkovina, nebo slabší teplákovina. Pokud například půjdete ještě dál a použijete například plavkovinu, můžete tak ušít i jednoduché koupací kraťasy.

Tyto kraťasy se šijí úplně stejně, jako obyčejné legíny a se šitím vám pomůže můj video návod, který jsem pro vás připravila:

https://www.youtube.com/embed/w2DY_J20P8c

Konec levným kraťasům z hypermarketů, které nic nevydrží a hned se v nich udělá díra nebo se vypářou, teď můžete dětem ušít během chvilky kraťásky z kvalitního materiálu podle své libosti (nebojte se použít BIO materiály, funkční materiály, nebo prostě jen kvalitní úplety)

Střih na dětské kraťasy a legíny jsem pro vás připravila v pěti velikostech: 98 - 104 - 110 - 116 - 122.

PS: Dlouho jsem taky nenapsala, jak se vlastně máme. Tak, máme se dobře, Tomík začíná chodit do školky, zatím tedy jen na dvě dopoledne týdně, Terulka už je velká slečna. Na zahradě nám to bzučí a cvrliká, květe a voní. Letos se nám opět ze semínek povedla vypěstovat rajčata, tak už se těšíme na sklizeň. Bylinky se letos také hezky urodily a letos jsme ještě zahradničení rozšířili o pěstování ředkviček a mrkve - ředkvičky už krásně rostou, ale mrkev si dává načas, tak uvídíme :)

Mějte se krásně,
Peťa

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.

Další články v kategorii