Sukně: Puntíkatá. Áčková

Péťa  ·  25.9.2014  ·  2 minut čtení

Asi už je trochu po sukňové sezóně a spíš by se teď hodilo šít kabáty, když já mám ale ty sukně tak ráda! Navíc se nemůžu dočkat, až se po porodu zase budu moct oblékat podle svých představ. Teď je to takové období "nemá cenu nic kupovat na sebe, protože za chvíli stejně budu rodit" nebo případně "kde je ten největší svetr, co doma máme, ať si ho můžu obléknout a netáhne mi na pupek ani záda?". Takže kromě toho, že už se těšíme na porod, protože se nám narodí miminko, se taky těším na porod, protože si zase budu moct obléknout oblíbené kalhoty, zavázat si pohodlně tkaničky na teniskách, zvednout Terulku do náruče apod. No a taky si budu moct vzít na sebe tuhle puntíkatou áčkovou! :)

Áčková sukně
Áčková sukně

Délku má těsně pod kolena a je hezky vypasovaná. Ušila jsem si na každé straně kapsy, protože ty se vždycky hodí. Na zadním dílu je na zapínání na zip a druk.

Áčková sukně: červené kapsy
Áčková sukně: červené kapsy
Áčková sukně: zapínání na zip a druk
Áčková sukně: zapínání na zip a druk

Navíc se k ní báječně hodí mašličky, o kterých jsem psala v minulém příspěvku.

Áčková sukně: ozdobená mašlí
Áčková sukně: ozdobená mašlí

A když bude za pár dní sychravo a bude to vypadat, že bych si ji snad ani letos neoblékla, navléknu punčocháče a bude! Jentak něco mě přeci nezastaví. :) (Navíc bych mohla i předstírat, že má vánoční barvy a to už přeci důvod je, abych ji mohla ještě letos nosit...)
Mějte se krásně,
Peťa

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.