Střih na dětské pyžamo (+ VIDEO)

Na dnešek jsem pro vás připravila nový střih na dětské pyžamo. Během šití jsme s Honzíkem také natočili krátké video, ve kterém se můžete podívat na to, jak celé pyžámko vzniklo od samého začátku. Pyžamo jsem šila pro Tomíka jako dárek k jeho narozeninám a šila jsem ho samozřejmě na poslední chvíli a to v den jeho narozenin, zatímco byl dopoledne ve školce. 😀 Ráno jsem vstala a v programu připravila střih a pak už jsem rovnou střih tiskla a lepila. No a pak už jsem se mohla rovnou vrhnout do šití.

Střih na dětské pyžamo
Střih na dětské pyžamo

Pokud také potřebujete dětem ušít pyžámka, protože vaše děti rostou jako z vody stejně jako ty naše, pak střih můžete už nyní pořídit v e-shopu: Střih na dětské pyžamo

koupit střih

 

Na video se můžete sami podívat rovnou tady:

Jestli se ptáte, kde jsem tuhle nádhernou látku pořídila, pak vás asi trošku zklamu. Látku jsem totiž koupila v polské Wroclawi na jedné z našich zahraničních cest. V obchodě Szyciokawiarnia 1. Včera jsem projížděla internet a hledala, jestli na látku nebo na panel, který jsem použila na tričko, na nějakém českém e-shopu nenarazím. Ale nic jsem nenašla. Pokud najdete, budu moc ráda, když se o tom s námi podělíte v komentáři dole pod článkem. To aby i ostatní čtenáři mohli případně mrknout. Já asi ani nemusím dodávat, že Tomík hasiče miluje a hrdě říká: “Víš, mami, já mám talent na hasiče!”. Takže asi bude hasič. Nebo taky ne. To ukáže čas. 🙂


Pokud máte do polské Wroclawi cestu a budete mít chvilku, pak doporučuji se v tomto obchodě zastavit. Pokud znáte obchod Dresowka.pl, a koukala jsem, že spousta českých hobby švadlenek v tomto e-shopu nakupuje (zasílají i do ČR), pak Szyciokawiarnia 1 je právě kamenná prodejna Dresowky. Mají tam opravdu velký výběr všech možných oděvních látek. Softshelly, teplákoviny, úplety, patenty, svetroviny apod. Převážná většina je vyrobená v Polsku. U jednotlivých látek máte vždy napsané, kde byla látka vyrobena. Ceny úpletů se pohybují kolem 48 zł.


 

Střih na dětské pyžamo
Střih na dětské pyžamo

Střih na dětské pyžamo je hodně univerzální. Podle střihu můžete ušít také samostatnou slabší mikinu nebo dětské tepláky.

No, musím trochu smutně přiznat, že pyžamo jako dobrý, ale LEGO stavebnici hasičského auta a záchranářského vrtulníku to prostě nepřekonalo. 🙂

A tady je ještě pár fotek našeho Tomíka v hasičském pyžámku.

Mějte se krásně, užívejte podzim! Vaše Peťa

Střih na dětské pyžamo
Střih na dětské pyžamo
Střih na dětské pyžamo
Střih na dětské pyžamo
Střih na dětskStřih na dětské pyžamoé pyžamo
Střih na dětské pyžamo
Střih na dětské pyžamo
Střih na dětské pyžamo
Střih na dětské pyžamo
Střih na dětské pyžamo
Střih na dětské pyžamo
Střih na dětské pyžamo
Střih na dětské pyžamo

 


Chcete podpořit blog Prošikulky?

Chci podpořit Prošikulky.cz Líbí se vám blog Prošikulky? Na webu najdete spoustu nápadů na tvoření, detailní návody na šití, pletení a háčkování. To vše bez reklam, aby se vám blog dobře četl a nic vás nerušilo. Pokud chcete provoz blogu Prošikulky podpořit, můžete si zakoupit libovolný střih. Pokud nešijete, ale přesto vás blog baví a je pro vás užitečný, můžete přispět zakoupením vystřihovánky zde.


Stojí za přečtení:

Pokud vás zajímají další návody jak posunout své šicí dovednosti o krok dál, doporučuji si projít:

Mohlo by vás zajímat:


Novinky z Prošikulky emailem

Chcete vědět, co je na blogu nového? Čas od času našim čtenářům zasíláme emailový zpravodaj, pokud chcete novinky dostávat, stačí se přihlásit k jeho odběru:

 Udělení souhlasu se zasíláním novinek: Souhlasím se zasíláním emailovým novinek ze serveru Prošikulky. Emaily neposíláme častěji než jednou týdně.Co můžete očekávat: Pokud si nepřejete dále dostávat novinky, stačí jednoduše kliknout na odkaz Odhlásit v každém emailu, který vám pošleme, případně nám napiště Váš email na info@prosikulky.cz a my Váš email z naší databáze smažeme.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*