Střih na dětské kalhotky (ideální projekt na šití ze zbytků látek)

Pokud blog nebo mé sociální sítě sledujete, pak víte, že se poslední týdny topím v kalhotkách. Minulé týdny se nesly ve znamení střihů na dámské kalhotky, které jsem doladila do naprosté dokonalosti a vyvedla v šesti střihových variacích. Střihy na dámské kalhotky jsou ve velikostech 32 – 60. Ke střihům také natáčíme detailní kurz šití, jehož většinu už máme natočenou a část z toho dokonce sestříhanou a zpracovanou do kapitol. Na první polovinu kurzu se můžete už teď podívat tady: Kurz šití – Kalhotky. V mezičase, kdy nejde natáčet, jsem se rozhodla celý kalhotkový maratón uzavřít tím, že ještě vytvořím střihy na dětské kalhotky. Střih na dětské kalhotky bude v několika variantách, zatím je hotová verze BASIC a BIKINI. Všechny střihy na dětské kalhotky budou také ve verzi CLASSIC a SLIM (pro hubené děti) a ve velikostech 80 – 164. Takže to už si skutečně vyberete perfektně padnoucí střih na dětské kalhotky pro vaše konkrétní andílky.

Šití kalhotek obecně (dětských kalhotek obzvlášť) je ideální projekt na šití ze zbytků látek. Takže pokud máte někde na dně skříně nebo pod stolem krabici plnou odstřižků a zbytečků různých látek, tak teď pro ni uzrál ten správný čas. Vezměte krabici útokem a zužitkujte to, co jinde vyhazují do koše. Já jsem při této příležitosti našla úplný skvost! Našla jsem totiž kousek bio bavlněného úpletu Lillestoff s lesními zvířátky, ze kterého jsem šila před čtyřmi a půl lety pyžamo pro Terulku (článek o tomto pyžámku s více fotkami najdete tady: Dětské pyžamo do školky). No z pyžama už samozřejmě vyrostla, nicméně teď už ho nějaký ten pátek nosí Tomík. Co mě velmi mile překvapilo je to, jak se barvy na pyžámku za těch necelých pět let skoro vůbec nesepraly. Ano, úplet této značky je “poměrně” drahý, myslím, že se dá sehnat kolem 400,- / m, což je celkem dost, ale podívejte se na ty barvy. A to pyžama peru na 40 stupňů a proháním sušičkou! No, tak to byla jen taková odbočka s mými pocity…

Střih na dětské kalhotky
Střih na dětské kalhotky

A takhle už vypadají dva nové střihy na dětské kalhotky. Dvojice vlevo jsou kalhotky BASIC, dvojice vpravo jsou kalhotky BIKINI. Nově je v nabídce také střih na dívčí boxerky…

Ke střihům také patří video kurz šití, který můžete zhlédnout zde: Kurz šití zdarma – Jak ušít kalhotky.

Střih na dětské kalhotky
Střih na dětské kalhotky

 

Opět, vlevo BASIC, vpravo BIKINI.

Střih na dětské kalhotky
Střih na dětské kalhotky

Dole BIKINI.

Střih na dětské kalhotky
Střih na dětské kalhotky

Dole BASIC.

Střih na dětské kalhotky
Střih na dětské kalhotky
Střih na dětské kalhotky
Střih na dětské kalhotky

Střih na dětské kalhotky v několika variantách, verzích a velikostech pořídíte zde:

Střih na dětské kalhotky

koupit střih

Střih na dětské kalhotky
Střih na dětské kalhotky

Shlédnout kurz šití zdarma – Jak ušít kalhotky

Kurz šití zdarma - Jak ušít kalhotky

 


Stojí za přečtení:

Pokud vás zajímají další návody jak posunout své šicí dovednosti o krok dál, doporučuji si projít:

Mohlo by vás zajímat:


Novinky z Prošikulky emailem

Chcete vědět, co je na blogu nového? Čas od času našim čtenářům zasíláme emailový zpravodaj, pokud chcete novinky dostávat, stačí se přihlásit k jeho odběru:

 Udělení souhlasu se zasíláním novinek: Souhlasím se zasíláním emailovým novinek ze serveru Prošikulky. Emaily neposíláme častěji než jednou týdně.Co můžete očekávat: Pokud si nepřejete dále dostávat novinky, stačí jednoduše kliknout na odkaz Odhlásit v každém emailu, který vám pošleme, případně nám napiště Váš email na info@prosikulky.cz a my Váš email z naší databáze smažeme.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*