Slavíme soutěží!

Péťa  ·  1.12.2015  ·  2 minut čtení

Asi jste si všimli, že blog prošel během víkendu velkou změnou. Spolu s Honzíkem jsme mu dali nový kabát a blog je tak přehlednější, světlejší, učesanější, no prostě myslím, že se na něj moc hezky kouká! :) V každém případě mám z té změny obrovskou radost.

Dalším důvodem k radosti je i návštěvnost blogu. Některé dny mi to tu hlásí necelých 900 návštěv za den (a to už se pomalu blíží magickému 1.000, že jo?! ;) ).

A na Facebooku už vás je téměř 2.000 fanoušků!

Pro mě je to něco obrovského, neskutečného a nádherného. Po večerech sedím za šicím strojem, dopoledne, když Tomík spinká a Terulka je ve školce, tak fotím, fotky upravuju a večer, než sednu ke stroji, si připravuju články na blog na další dny. Je to pro mě velký relax a únik z všední reality. A právě proto, že blog dělám vlastně jen tak pro radost, mě vážně moc těší, že se vás najde tolik, kdo ho čte. Nezáleží, jestli sem chodíte pravidelně, nakouknete jen občas nebo jste tu dokoce poprvé, vám všem patří moje velké poděkování!

A protože mi tím, že tu jste se mnou, děláte velkou radost, chtěla bych vám tu radost taky nějak vrátit. Proto jsem se rozhodla vyhlásit soutěž a tři z vás tak ještě před Vánocemi obdarovat. Soutěž jsem sice plánovala až v návštěvnosti blogu padne ta magická tisícovka, ale prostě to nemůžu vydržet a musím tu radost šířit dál a to hned! :)

Takže soutěž!

Mám pro vás ušité tři portmonky s rámečkovým zavíráním a ruční výšivkou. A jak soutěžit? Jednoduše. Dolů do komentáře pod tímto příspěvkem mi napište, proč právě vy byste měli portmonku dostat nebo co se vám na blogu líbí nebo jen prostě něco hezkého, nechám to na vás a nezapomeňte připojit svůj e-mail. Soutěžit můžete od teď až do nedělního poledne. Z vašich odpovědí spolu s Terulkou v neděli 6.12. odpoledne vylosujeme tři z vás a výherce večer odtajním tady na blogu.

Mějte se krásně a moc děkuji za vaši přízeň!
Vaše Peťa ♥

Látková portmonka s rámečkovým zavíráním a ruční výšivkou
Látková portmonka s rámečkovým zavíráním a ruční výšivkou
Látková portmonka s rámečkovým zavíráním a ruční výšivkou
Látková portmonka s rámečkovým zavíráním a ruční výšivkou
Látková portmonka s rámečkovým zavíráním a ruční výšivkou
Látková portmonka s rámečkovým zavíráním a ruční výšivkou

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.

Komentáře

DAGMAR FÍLOVÁ 1. 12. 2015

ahojky,tak já třeba pro to, jak jsem se s pomocí lékařů a příbuzných a kamarádů dokázala zvednout ze dna způsobeného nepěknou souhrou osudu a nyní se mohu věnovat tak krásný činnostem, fotografováním počínaje a ručním tvořením konče. Děkuju tímto vašemu blogu za nepřeberné množství inspirací,,,

Stanislava Marie Chiabodová 1. 12. 2015

Ahoj! Přála bych si vyhrát třeba proto, že jsem nikdy nic nevyhrála, že vaše práce je úžasná a miluji ruční výrobky. Kéž by tak šikovných lidí bylo víc a víc, aby naše české výrobky a tvořivost neupadla v zapomění a stínem zahraničního tlaku. A třeba i proto, že se mi prostě moc líbí a šla by mi k pleti :) (i ke kabelce). Přejeme vám s mou zlobivou holčičkou krásné dny a svátky a především mnoho tvořivých dní! Stáňa a Eliška

bohunka bo 6. 12. 2015

Ahoj Peti. Taštičky jsou krásné všechny, ale úplně nejkrásnější byla ta první, kterou sis nechala pro sebe.
Proč zrovna já? Protože bys mi udělala velikou radost. Chodím k tobě často, máš krásné stránky plné inspirace a protože máme od prázdnin malého prince, času na tvoření je málo a holčičky tvoří rády skoro jako já, jsem vděčná za každý nápad. Jako třeba papírové vyšívání.
Díky za tu kupu inspirace.
Krásný adventní čas.
Bohunka

Další články v kategorii