Panenky: 002 - Beátka

Péťa  ·  11.8.2014  ·  2 minut čtení

Jako druhá panenka vznikla Beátka pro naši Terulku.

Beátka
Beátka

Po ušití Aničky jsem zhodnotila, že úzké nožky a ruce, které jsou navíc zvlášť od těla se šijí, obracejí a vyplňují o mnoho pracněji, než když je celé tělo v jednom kuse. A tak jsem opět zasedla za stůl s papírem a tužkou a znovu tvořila nový střih. Tento se mi nakonec osvědčil - šití byla opravdu hračka.

Beátka
Beátka

I Beátka má své "sériové číslo", jméno, měsíc a rok, kdy byla došita. Obličej i ostatní popisky na panence jsou fixami na textil, takže trvanlivé, nevypratelné a hlavně nezávadné, panenky jsou tak vhodné i pro nejmenší slečny, které panenky testují i ochutnávkou.

Beátka
Beátka
Beátka
Beátka

Beátka má žlutý kabátek, zelený pléd a zelené botky.

Beátka
Beátka

Kdyby se náhodou ušpinila, může se převléknout do růžových kalhot a bílého pláště v kombinaci s růžovým plédem přes ramena.

Beátka
Beátka
Beátka
Beátka

A nakonec ještě jedna fotka Terulky s Beátkou (a opicí Žofkou, tu musíme mít pořád u sebe).

Terulka s Beátkou
Terulka s Beátkou

Podívejte se na další ručně vyrobené hračky.

Respektujte prosím autorský nápad, nekopírujte. Návody nejsou určené ke komerčnímu využití. Pokud podle mého návodu nebo střihu také vyrobíte nějaký pěkný kousek, se kterým se chcete pochlubit např. na sociálních sítích, nezapomeňte řádně označit zdroj vaší inspirace.

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.

Další články v kategorii