Poradna šití Prošikulky.cz

Péťa  ·  30.1.2018  ·  3 minut čtení

Poradna - pomáháme si a radíme si navzájem

Už je vás, návštěvníků mého blogu Prošikulky, pěkná a spousta. A protože jsem vždycky byla (a stále jsem) otevřená všem vašim dotazům a prosbám o pomoc při šití, ale i pletení nebo háčkování, dostala jsem se do bodu, kdy skoro celý den vyřizuju e-maily s vašimi otázkami. Protože k vám (ale i k sobě) mám takový závazek a tím je tvoření návodů a střihů, nastal čas popřemýšlet o tom, jak všechny vaše otázky zpracovávat a zároveň mít čas i na vše ostatní kolem blogu.

Dospěla jsem k názoru, že by nám všem mohlo pomoct nějaké místo, kde byste mohli klást své dotazy a já bych na ně odpovídala. Tím, že budou dotazy a odpovědi veřejné, mohou pomoci i ostatním návštěvníkům a čtenářům, které třeba trápí stejný problém. Vy tak budete moct dohledat odpověď na svou otázku hned (pokud již bude v poradně zodpovězená). A já nebudu muset znovu a znovu odpovídat na opakující se dotazy. A tak vznikla Poradna Prošikulky.cz!

Poradna Prošikulky.cz - fórum - šití, pletení a háčkování
Poradna Prošikulky.cz - fórum - šití, pletení a háčkování

Jak to funguje?

Do poradny se dostanete přes hlavní menu nahoře na stránce. K dotazování, odpovídání a komentování je potřeba se přihlásit do svého účtu (případně se zaregistrovat, pokud ještě účet na Prošikulky.cz nemáte). Přihlašovací stránku najdete také nahoře na stránce, v menu vpravo. Pokud u mě v e-shopu objednáváte střihy nebo návody a již jste se registrovali, pak ve svém účtu uvidíte i své objednávky a můžete si tam opětovně návod nebo střih stáhnout, pokud se vám třeba v e-mailu někam zatoulal...

Ptejte se

Když se tedy přihlásíte do svého účtu, stačí jen kliknout na "Poradna" a vybrat kategorii, která vás zajímá (na výběr je ze základních 4 témat - šití, pletení, háčkování, objednávky) a pak vybrat konkrétní problém, se kterým se potýkáte. U kategorie šití jsou již vložena základní témata, ptát se tedy můžete rovnou u jednotlivých témat.

Odpovídám, odpovídáme

Na vaše dotazy se budu snažit odpovídat co nejrychleji, stále platí, že odpovídám ještě tentýž den. Ale může se stát, že zrovna někde poletuju, nebo sedím u šicího stroje a nemůžu se odtrhnout. Klidně se nebojte odpovídat si na vaše dotazy navzájem, pište si, raďte si, sdílejte své poznatky i pocity... Poradna je vám plně k dispozici!

♥ Věřím, že se nám všem Poradna Prošikulky.cz osvědčí a budeme se tam rádi potkávat. Zároveň bych vám všem moc chtěla poděkovat za vaši přízeň, za to, že se na blog vracíte, posíláte mi krásné e-maily, vkládáte do mě důvěru a ptáte se... je to neuvěřitelně nádherný pocit, být obklopená tolika milými a šikovnými lidmi, jako jste právě vy!

Děkuji, vaše Péťa ♥

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.

Komentáře

Mare 29. 1. 2019

Dobrý večer.
Ráda bych návody na pletené dětské čepce.Pletu pro děti do dětského domava klokánku,děti jsou tam od půl roku do 19-ti let. Předem děkuj, Marie.

Peťa z Prošikulky.cz 30. 1. 2019

Dobrý den, návody na pletené čepice najdete zde: https://www.prosikulky.cz/t/jak-uplest-cepici/ Hezký den, Peťa

Další články v kategorii