VIDEO návod jak upravit délku rukávu (např. i s manžetou) nebo nohavic

U úprav délek se postupuje ve všech částech oděvu velmi obdobně. Dnes jsem pro vás tedy připravila jednoduchý video návod, jak upravit délku. Ve videu vám ukážu konkrétně délku rukávu, který bude všit do manžety, ale úplně stejně byste mohly postupovat i při zkracování nebo prodlužování délky nohavic.

Všechna videa najdete na mém YouTube kanálu. Pokud můj kanál ještě neodebíráte, pak na YouTube přímo pod videem klikněte na tlačítko ODEBÍRAT, aby vám žádné nové video neuteklo.

A jestli máte chvilku, budu ráda, za zpětnou vazbu, tak mi klidně tady pod článkem nebo třeba na YouTube pod videem nechte prosím, jak se vám líbí toto kratičké návodové video.

Děkuji, mějte se krásně, Peťa

 

Jak upravit délku rukávů (nebo nohavic)
Jak upravit délku rukávů (nebo nohavic)

Stojí za přečtení:

Pokud vás zajímají další návody jak posunout své šicí dovednosti o krok dál, doporučuji si projít:

Mohlo by vás zajímat:


Novinky z Prošikulky emailem

Chcete vědět, co je na blogu nového? Čas od času našim čtenářům zasíláme emailový zpravodaj, pokud chcete novinky dostávat, stačí se přihlásit k jeho odběru:

 Udělení souhlasu se zasíláním novinek: Souhlasím se zasíláním emailovým novinek ze serveru Prošikulky. Emaily neposíláme častěji než jednou týdně.Co můžete očekávat: Pokud si nepřejete dále dostávat novinky, stačí jednoduše kliknout na odkaz Odhlásit v každém emailu, který vám pošleme, případně nám napiště Váš email na info@prosikulky.cz a my Váš email z naší databáze smažeme.

2 komentáře

 1. Profilový obrázek
  cevepe

  Opět skvělý návod, děkuji že se o něj s námi dělíte, využiji ho nejednou. Krásný den 🙂

  • Peťa

   Děkuji moc za komentář! Jsem skutečně ráda, že jsou mé návody užitečné a že vám při šití pomáhají!
   Děkuji, mějte se krásně! Peťa

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*