Na mém stole

Tak jo, vyhlašuji nejvyšší čas začít panikařit! Vánoce jsou tu. Respektive se opravdu rychle blíží a já si musím přiznat, že stále ještě nemám žádný vánoční dárek a co hůř, nemám je ani vymyšlené (kromě jedné drobnosti)! Místo toho abych se uklidnila, sedla si a něco kloudného vymyslela, poskakuju mezi více projekty, brouzdám po internetu se záminkou, že hledám inspiraci, ale ve skutečnosti opravdu panikařím.

Vzhledem k časové tísni (hlavně teda té psychycké) pro vás dnes nemám žádný nový ucelený výtvor a tak tady je aspoň ukázka toho, že nelelkuju ale opravdu se snažím na něčem pracovat.

Na čem pracuji
Na čem pracuji

1. Před pár dny jsem se po dlouhé době dostala do města, tak jsem nakoupila zásoby vlny na nadcházející zimní večery 🙂
2. Tady je malá ukázka vánočních ozdob, které by se s největší pravděpodobností měly pohupovat na letošním vánočním stromečku.
3. Křížková výšivka, po téhle, jsem se pustila do další, žal bohu ještě složitější 🙂
4. Pletená  / háčkovaná deka do kočárku – zbývá už jen doobháčkovat lemy a bude hotovo!

A jak jste na tom vy, máte už nakoupené nebo vymyšlené nějaké vánoční dárky, nebo začínáte panikařit steně jako já?


Stojí za přečtení:

Pokud vás zajímají další návody jak posunout své šicí dovednosti o krok dál, doporučuji si projít:

Mohlo by vás zajímat:


Novinky z Prošikulky emailem

Chcete vědět, co je na blogu nového? Čas od času našim čtenářům zasíláme emailový zpravodaj, pokud chcete novinky dostávat, stačí se přihlásit k jeho odběru:

 Udělení souhlasu se zasíláním novinek: Souhlasím se zasíláním emailovým novinek ze serveru Prošikulky. Emaily neposíláme častěji než jednou týdně.Co můžete očekávat: Pokud si nepřejete dále dostávat novinky, stačí jednoduše kliknout na odkaz Odhlásit v každém emailu, který vám pošleme, případně nám napiště Váš email na info@prosikulky.cz a my Váš email z naší databáze smažeme.

Jeden komentář

  1. Profilový obrázek
    Michaela Hofericová

    Už mám vymyšleno a ty nejdůležitější mám i doma. Chtěla jsem hodně vyrábět, ale budu ráda, když stihnu kalendáře pro babičky… Jen mi zbývá dokoupit pár drobností a vymyslet dárek pro tatínka. Je to každoroční oříšek. 🙂

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*