Na mém stole

Péťa  ·  19.11.2014  ·  1 minut čtení

Tak jo, vyhlašuji nejvyšší čas začít panikařit! Vánoce jsou tu. Respektive se opravdu rychle blíží a já si musím přiznat, že stále ještě nemám žádný vánoční dárek a co hůř, nemám je ani vymyšlené (kromě jedné drobnosti)! Místo toho abych se uklidnila, sedla si a něco kloudného vymyslela, poskakuju mezi více projekty, brouzdám po internetu se záminkou, že hledám inspiraci, ale ve skutečnosti opravdu panikařím.

Vzhledem k časové tísni (hlavně teda té psychycké) pro vás dnes nemám žádný nový ucelený výtvor a tak tady je aspoň ukázka toho, že nelelkuju ale opravdu se snažím na něčem pracovat.

Na čem pracuji
Na čem pracuji

1. Před pár dny jsem se po dlouhé době dostala do města, tak jsem nakoupila zásoby vlny na nadcházející zimní večery :)
2. Tady je malá ukázka vánočních ozdob, které by se s největší pravděpodobností měly pohupovat na letošním vánočním stromečku.
3. Křížková výšivka, po téhle, jsem se pustila do další, žal bohu ještě složitější :)
4. Pletená  / háčkovaná deka do kočárku - zbývá už jen doobháčkovat lemy a bude hotovo!

A jak jste na tom vy, máte už nakoupené nebo vymyšlené nějaké vánoční dárky, nebo začínáte panikařit steně jako já?

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.

Komentáře

Michaela Hofericová 22. 11. 2014

Už mám vymyšleno a ty nejdůležitější mám i doma. Chtěla jsem hodně vyrábět, ale budu ráda, když stihnu kalendáře pro babičky... Jen mi zbývá dokoupit pár drobností a vymyslet dárek pro tatínka. Je to každoroční oříšek. :-)