Květinová křížková výšivka

Péťa  ·  8.9.2014  ·  1 minut čtení

Na jaře jsem si koupila u nás ve švadlence sadu na křížkové vyšívání s květinovým motivem. Musím přiznat, že jsem vyšívala dost nepravidelně, někdy i dvě hodiny denně, jindy jsem na to čtrnáct dní nesáhla a tak se není čemu divit, že jsem trochu začala propadat pomyšlení, že výšivku snad ani nikdy nedokončím. Ale dokončila jsem! O víkendu jsem dovyšila posledních pár křížků a květinové vyšívání je hotové. :)

Květinová výšivka
Květinová výšivka

Teď už jen zbývám vymyslet, jak výšivku uplatnit, jestli ji použít jako aplikaci na polštář, na prostírání, nebo jednoduše zarámovat... Rozhodování ještě nějakou chvilku zabere, ale hlavní je, že výšivka už je na světě.

Květinová výšivka
Květinová výšivka

Vyšívání mám ráda jako příjemnou změnu od klasického šití a povětšinou vyšívám právě květinové vzory. Také vyšíváte? Dejte mi vědět, jaké motivy máte rádi vy, ráda se nechám od vás inspirovat.

Podívejte se také na velký vyšívací tutoriál: Přehled 20 stehů pro vyšívání.

Nebo mrkněte do rubriky vyšívání, ve které najdete články s návody a inspiracemi na ruční vyšívání.

Mějte se krásně, Peťa

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.

Další články v kategorii