Jako z vody... pyžámkové tepláčky podruhé

Péťa  ·  2.11.2014  ·  2 minut čtení

Proč jako z vody? Dá se to vysvětlit tak, že jsou tepláčky barvy modré, což jak je známo, je barva vody. A nebo nám Terulka roste jako z vody. Nebo obojí? Každopádně jsem od našeho taťky dostala už několikrát pokáráno, že večer při oblékání Terulky do, pro nás vzpomínkového, pyžama (o pyžámku jsem psala tady) ji nemůže narvat do tepláčků...

Terulka ve flanelovém pyžámku
Terulka v původním flanelovém pyžámku

Tak buď nám ta holka vyrostla z kalhot, nebo jsem látku zapomněla před šitím vysrážet (tušíte správně, ta druhá možnost je správná, ale hlavně to nikde neříkejte, ať se to tatínek nedoví a nedělá si pak ze mě šprťouchlata!).

Konečně jsem vyšetřila chvilku a tak jsem ušila ještě jedny tepláčky k pyžámku. Takové šití naštěstí trvá maximálně půl hodinky, takže jsem to i při těch našich dvou lumpících hravě zvládla.

Nové tepláčky k flanelovému pyžamu
Nové tepláčky k flanelovému pyžamu

Jelikož jsem ale už neměla dost látky, nastavila jsem vrchní díl a pas patentem (to znamená, že pokud bude stížnost i na tyto tepláčky, pak mají oba - Terulka i taťka - smůlu, protože to byl poslední zbytek téhle látky, který jsem ještě vyhrabala).

Nastavený vrchní díl a pas patentem
Nastavený vrchní díl a pas patentem

Musím ale i já přiznat, že tyhle tepláčky už se na Terulku dostávají o poznání lépe. Troufám si tak říct, že by to tentokrát nemuselo zkončit fiaskem. :)

Tepláčky k flanelovému pyžámku
Tepláčky k flanelovému pyžámku

A na poslední fotce už je zkouška přímo na modelce.

Terulka a nové tepláčky k flanelovému pyžámku
Terulka a nové tepláčky k flanelovému pyžámku

A když je ta neděle a máme to pyžámko kompletní, co takhle celý den nevylézt z pyžama a ani z postele a udělat si válecí den? No u nás to asi neklapne, jelikož Tomášek nás/mě celý den v posteli nenechá, ale vy to určitě zkuste! Hezký zbytek víkendu... :)

Respektujte prosím autorský nápad, nekopírujte. Návody nejsou určené ke komerčnímu využití. Pokud podle mého návodu nebo střihu také vyrobíte nějaký pěkný kousek, se kterým se chcete pochlubit např. na sociálních sítích, nezapomeňte řádně označit zdroj vaší inspirace.

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.

Další články v kategorii