Halenka z jemné gázoviny

Péťa  ·  25.3.2016  ·  1 minut čtení

Mám doma spousty látek. A když píšu spousty, tak myslím fakt děsně moc. A mám mezi nimi i některé starší poklady, které jsem dostala, třeba jako modrý flanel od Honzíkovy mamky, ze kterého má teď Terulka pyžámko. A když jsem se posledně prohrabovala krabicí s těmi retro skvosty, narazila jsem na vesele pruhovanou gázovinu. Dostala jsem ji snad před deseti lety od tety a schovala jsem si ji na časy, kdy budu umět lépe šít, že z ní bude sukně. No sukně taky bude, protože látky bylo docela hodně, ale jako první vznikla halenka.

Lehká halenka z gázoviny
Lehká halenka z gázoviny

Střih je ze speciálu Burda Easy 2/2015, můžete ho objednat na stránkách Send.cz.

Lehká halenka z gázoviny
Lehká halenka z gázoviny

Automaticky jsem šila podle střihu pro velikost 34 a až při zkoušení jsem zjistila, už nejsem zas tak drobná, jako jsem bývala. No, dvě děti a vysedávání za strojem nebo počítačem udělaly své... Měla bych se zase jednou za čas důkladně přeměřit. :)

Lehká halenka z gázoviny
Lehká halenka z gázoviny

A ty oranžové knoflíčky jsou taky vlastně poděděné, po tchýni. :)

Mějte se krásně,
Peťa

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.

Další články v kategorii