Obrázkové čtverečky k edukativní tabuli

Péťa  ·  3.9.2014  ·  2 minut čtení

Ano, edukativní tabule je zpět! Popravdě mě ještě neopustila, jen se dostala trochu do pozadí. Posledně jsem k ní vytvořila barevné čtverečky pro učení barev a teď jsem se pustila do obrázkových čtverečků. Prvně jsem chtěla vyrobit různé jednoduché obrázky pro rozvoj fantazie, nakonec jsem vytvořila obrázky tématicky právě k barvám.

Obrázkové čtverečky - edukativní tabule
Obrázkové čtverečky - edukativní tabule

Nejvíc mi dala zabrat fialová, zelená a hnědá. Že zelená je tráva, jsem měla sice vymyšlené hned, ale jak takovou trávu namalovat, aby byla alespoň trochu k poznání bylo těžší. Na hnědou barvu mě napadaly různé věci, ale žádná z nich nebyla použitelná. Nakonec jsem se rozhodla pro ježka, kterého namalovat nakonec nebylo zas tak jednoduché. A jako poslední byla fialová. Jediná, ale opravdu jediná fialová věc mě napadla fialka (teď když to tu píšu, tak jsem mohla udělat i borůvku, ale ta by asi k poznání nebyla, protože by to byl jen kroužek :) ), takže jsem se ji pokusila namalovat, bohužel ne příliš úspěšně.

Jak teď ty obrázkové čtverečky vidím před sebou, uvažuji o tom, že bych možná měla vyrobit i nějaký tahák, jak na to. Člověk musí mít opravdu velkou představivost, aby poznal, co jsem to vlastně malovala. No, akademický malíř ze mě rozhodně nebude! :)

Podívejte se na další ručně vyrobené hračky.

Respektujte prosím autorský nápad, nekopírujte. Návody nejsou určené ke komerčnímu využití. Pokud podle mého návodu nebo střihu také vyrobíte nějaký pěkný kousek, se kterým se chcete pochlubit např. na sociálních sítích, nezapomeňte řádně označit zdroj vaší inspirace.

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.

Další články v kategorii