Dýně, dýně a zase dýně

Péťa  ·  4.9.2014  ·  2 minut čtení

Když už máme ten podzim, rozhodla jsem se ušít dýni. Navíc nemám žádný pořádný jehelníček. Za ta léta jsem sice měla spoustu jehelníčků, ale nikdy mi žádný neseděl, buď byl příliš malý, nebo velký, nebo tvrdý nebo neforemný apod. A ani jsem si žádný vlastní neušila, kovářovic kobyla... Tak došlo k rozhodnutí, že je nutné ty všude se povalující špendlíky zkrotit. A co jiného v tomto ročním období ušít, než dýni! Nejsem sice příznivcem Halloweenu, ale dýně jako podzimní motiv se mi letos celkem zamlouvá.

Příprava na šití
Příprava na šití

A tak jsem sedla k šicímu stroji a ušila dýni, jako jehelníček je zatím opravdu fajn, tak uvidíme za pár týdnů, jestli i na ní nenajdu nějaké mouchy.

Dýňový jehelníček
Dýňový jehelníček

A jak jsem ji ušila, nemohla jsem si pomoct a musela jsem tvořit dál. Tak z plánované jedné dýně vznikla celá dýňová armáda o devíti členech.

Dýňová armáda
Dýňová armáda

Někdy je to šití vážně mor, člověka dokáže úplně pohltit a já mám v tohle ohledu poměrně slabou vůli odolávat!

Dýňová armáda ve svém obrněném vozidle (co velmi připomíná proutěný koš
Dýňová armáda ve svém obrněném vozidle (které velmi připomíná proutěný koš)

Pokud se stává i vám, že se necháte do světa šití lehko vtáhnout, radím, dejte si pozor na dýně... Veselé dýňování! :)

Dýně sem, dýně tam, dýně kam se podívám
Dýně sem, dýně tam, dýně kam se podívám

Respektujte prosím autorský nápad, nekopírujte. Návody nejsou určené ke komerčnímu využití. Pokud podle mého návodu nebo střihu také vyrobíte nějaký pěkný kousek, se kterým se chcete pochlubit např. na sociálních sítích, nezapomeňte řádně označit zdroj vaší inspirace.

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.

Další články v kategorii