Jednoduché růžové šaty pro Terulku

Péťa  ·  10.8.2014  ·  2 minut čtení

Už dlouhou dobu jsem si říkala, že bych si chtěla psát blog (tak nějak spíš jen pro sebe a hlavně pro radost) a dávat tam své výtvory, které mi ve volném čase vznikají pod rukama... A teď to vypadá, že ten správný čas nastal a tak se zrodil tento první příspěvek. Není dlouhý, ani nikterak zvláštní, ale je prostě první.

Snad odjakživa mě bavily ruční práce všeho druhu a protože mě zajímá opravdu velké množství rukodělných činností; od šití, přes pletení, háčkování, korálkování a scrapbooking, až po vyšívání; nikdy jsem se žádné jedné činnosti nevěnovala naplno, ale různě jsem mezi nimi přeskakovala. Momentálně jsem se po nějakém čase vrátila opět k šití, nicméně oblečení jsem naposledy šila jen sama na sebe ještě na střední škole, a přiznejme si, žádné slavné výtvory z toho nevznikly. Takže když jsem později šila, většinou šlo o různé tašky a kabelky, polštáře a podobné věci do domácnosti. Po tom, co se nám narodila Terulka, jsem po chvilkách volna občas spíchla nějakou hračku, ale v dnešní záplavě hraček všech možných barev, materiálů apod., nikdy nesklidily valný úspěch. Ani nevím proč, rozhodla jsem se, že zkusím Terulce ušít nějaké oblečení a vsadila jsem na jednoduché šaty. Jelikož naše princezna zbožňuje pohádky o Máše a medvědovi, byl výběr barvy a střihu poměrně snadný. Vznikly tak velmi jednoduché růžové šaty, které si ale Terulka opravdu moc oblíbila, což je pro mě tím největším oceněním!

Ruzove saty
Růžové šaty pro Terulku
Terulka v satech
Terulka v šatech

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.

Komentáře

dejva 10. 8. 2014

Moc hezké šatičky :)

Další články v kategorii