Borůvkové šaty pro Barunku

Péťa  ·  10.8.2014  ·  1 minut čtení

Po jednoduchých růžových šatech pro Terulku následovaly borůvkově fialkové šaty pro naši malou kamarádku Barunku, která k nám přijela na víkend na návštěvu. Střih je úplně stejný, jako u růžových šatů, jen jsou o pár velikostí menší. Jediný rozdíl je, že jsem u těchto šatů spodní lem zakončila šikmým proužkem, u růžových šatů je lem založen na rub a prošit slepým stehem. Abych je přeci jen něčím rozveselila, nažehlila jsem na přední díl malého červeného mravenečka (jak příznačné pro šestnáctiměsíčního mravenečka Barunku). Na to, že jsem úplně pozapomněla, jak velká může být necelý rok a půl stará holčička, jsem se velikostí kupodivu trefila. Bohužel jsem nestihla udělat fotku malé modelky přímo v šatech a tak přikládám alespoň fotku po dokončení šití a žehlení. Myslím, že se Barunce šaty líbily, rozhodně zaujal právě ten červený mraveneček.

Šaty pro Barunku
Šaty pro Barunku

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.

Další články v kategorii