Taštičky, taštičky…

Termín porodu mám sice za deset dní, ale k tomu, abych si připravila tašku do porodnice jsem se dostala až teď. Při balení jsem zjistila, že nemám vůbec žádnou taštičku na takové ty hygienické věci, jako jsou kartáček s pastou a apod. A protože jsem šitím posedlá, nebylo nic jednoduššího, než si nějakou ušít. Vlastně jsme rovnou ušila tři, když už jsem byla v ráži. Všechny jsou vyztužené, s podšívkou.

Kosmetické taštičkyv
Kosmetické taštičky

S sebou do porodnice jsem si sbalila květinovou.

Kosmetické taštičky: Květinová s puntíkovanou podšívkou
Kosmetické taštičky: květinová s puntíkovanou podšívkou

Ostatní dvě mi nakonec zabavila Terulka, že prý je nutně potřebuje na lego. 🙂

Kosmetické taštičky: Proužkatá
Kosmetické taštičky: proužkatá

Tak aspoň se nepovalují doma nevyužité!

Kosmetické taštičky: puntíkatá
Kosmetické taštičky: puntíkatá

Respektujte prosím autorský nápad, nekopírujte. Návody nejsou určené ke komerčnímu využití. Pokud podle mého návodu nebo střihu také vyrobíte nějaký pěkný kousek, se kterým se chcete pochlubit např. na sociálních sítích, nezapomeňte řádně označit zdroj vaší inspirace.Stojí za přečtení:

Pokud vás zajímají další návody jak posunout své šicí dovednosti o krok dál, doporučuji si projít:

Mohlo by vás zajímat:


Novinky z Prošikulky emailem

Chcete vědět, co je na blogu nového? Čas od času našim čtenářům zasíláme emailový zpravodaj, pokud chcete novinky dostávat, stačí se přihlásit k jeho odběru:

 Udělení souhlasu se zasíláním novinek: Souhlasím se zasíláním emailovým novinek ze serveru Prošikulky. Emaily neposíláme častěji než jednou týdně.Co můžete očekávat: Pokud si nepřejete dále dostávat novinky, stačí jednoduše kliknout na odkaz Odhlásit v každém emailu, který vám pošleme, případně nám napiště Váš email na info@prosikulky.cz a my Váš email z naší databáze smažeme.

3 komentáře

 1. Profilový obrázek
  Michaela

  Vy jste neuvěřitelná! 10 dní před porodem! 😀 I když je pravda, že ještě den před porodem jsem stříhala keře a buxusy u dveří :-). Taštičky jsou praktické a krásné látky jste zvolila.

  • Profilový obrázek

   Děkuji 🙂

   PS: Ještě asi tři hodiny před tím, než se mi rozjel porodem, jsem s mužem přibíjela poličky do ložnice 🙂

   • Profilový obrázek
    Michaela

    Je pravda, že pár dní před porodem jsem pociťovala nenadále velké množství energie, 4 hodiny spánku byly víc než dostačující. Jako by se člověk snažil během těch pár dní stihnout všechno dohnat :-).

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*