Střih na dámské kalhoty v 11 velikostech + foto návod (velikosti 32 – 52)

Slíbený návod a střih na dámské kalhoty je hotový. Střih na dámské kalhoty v 8 11 velikostech (32 – 52) včetně podrobného fotonávodu najdete už nyní v e-shopu: Střih na dámské rovné kalhoty.

edit 16.8.2018: Střih je nově přepracovaný do ptofesionálního konstrukčního programu a vy si tak můžete koupit skutečně profesionální střih. Ke kalhotům je také nový podrobný video návod: jak ušít kalhoty krok za krokem

Střih na dámské rovné kalhoty
Střih na dámské rovné kalhoty
Střih na dámské rovné kalhoty
Střih na dámské rovné kalhoty

Střih je konstruovaný pro nepružné, případně mírně pružící látky (kalhotové látky). Střih můžete použít na klasické bavlněné plátno, softshell, micropeach apod. Ty mé kalhoty jsou ušité z lněného plátna, přesněji řečeno jde o směs lnu a viskózy, které mám z Unuodesign.cz.

Střih na dámské rovné kalhoty
Střih na dámské rovné kalhoty

Dámské kalhoty jsou v nadčasovém rovném střihu, s klasickým rozparkem (poklopcem), dvěma bočními klínovými kapsami a dvěma nakládanými kapsami na zadním dílu.

Střih na dámské rovné kalhoty
Střih na dámské rovné kalhoty

Mějte se krásně, Peťa


Chcete podpořit blog Prošikulky?

Chci podpořit Prošikulky.cz Líbí se vám blog Prošikulky? Na webu najdete spoustu nápadů na tvoření, detailní návody na šití, pletení a háčkování. To vše bez reklam, aby se vám blog dobře četl a nic vás nerušilo. Pokud chcete provoz blogu Prošikulky podpořit, můžete si zakoupit libovolný střih. Pokud nešijete, ale přesto vás blog baví a je pro vás užitečný, můžete přispět zakoupením vystřihovánky zde.


Stojí za přečtení:

Pokud vás zajímají další návody jak posunout své šicí dovednosti o krok dál, doporučuji si projít:

Mohlo by vás zajímat:


Novinky z Prošikulky emailem

Chcete vědět, co je na blogu nového? Čas od času našim čtenářům zasíláme emailový zpravodaj, pokud chcete novinky dostávat, stačí se přihlásit k jeho odběru:

 Udělení souhlasu se zasíláním novinek: Souhlasím se zasíláním emailovým novinek ze serveru Prošikulky. Emaily neposíláme častěji než jednou týdně.Co můžete očekávat: Pokud si nepřejete dále dostávat novinky, stačí jednoduše kliknout na odkaz Odhlásit v každém emailu, který vám pošleme, případně nám napiště Váš email na info@prosikulky.cz a my Váš email z naší databáze smažeme.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*