Rozhovor pro Deník.cz

Minulý týden se mnou vyšel rozhovor v tištěném speciálu ŽENY pro Deníky Bohemia (jeden z nejčtenějších deníků v ČR) a vy si ho nyní můžete přečíst i v elektronické podobě. Pro zvětšení do čitelné podoby na obrázek jednoduše klikněte (a až se vám objeví, pak na něj klikněte ještě jednou a tím se zvětší)…

prosikulky-rozhovor-deniky-bohemia

A nebo si rozhovor přečtěte přímo na serveru Deník.cz. Pro přesměrování na rozhovor klikněte na obrázek…

Blog Prošikulky.cz - Denííky Bohemia - Deník.cz
Blog Prošikulky.cz – Deníky Bohemia – Deník.cz

Zdá se, že má práce stojí za zmínku!

Za rozhovor děkuji Františce Těšínské, za velkou pomoc se vším kolem děkuji Mirkovi Čepickému a za rozhovor v tišteném i e-médiu děkuji serveru Denik.cz. V neposlední řadě děkuji mému Honzíkovi, Terezce a Tomíkovi, že mě v rodinném kruhu podporují, ačkoliv to se mnou někdy nebývá lehké, a že mě drží při zemi, když se nechám “prací” pohltit a příliš se vzdálím ve svém kreativním světě.

Mějte se krásně, Peťa


Stojí za přečtení:

Pokud vás zajímají další návody jak posunout své šicí dovednosti o krok dál, doporučuji si projít:

Mohlo by vás zajímat:


Novinky z Prošikulky emailem

Chcete vědět, co je na blogu nového? Čas od času našim čtenářům zasíláme emailový zpravodaj, pokud chcete novinky dostávat, stačí se přihlásit k jeho odběru:

 Udělení souhlasu se zasíláním novinek: Souhlasím se zasíláním emailovým novinek ze serveru Prošikulky. Emaily neposíláme častěji než jednou týdně.Co můžete očekávat: Pokud si nepřejete dále dostávat novinky, stačí jednoduše kliknout na odkaz Odhlásit v každém emailu, který vám pošleme, případně nám napiště Váš email na info@prosikulky.cz a my Váš email z naší databáze smažeme.

2 komentáře

 1. Profilový obrázek

  Moc vam to preju. Dojala me podpora manzela, je to uzasny, ze vas tak podporuje. Ne kazdy chlap by to dokazal. At se vam dal porad dari!

  • Peťa

   Dobrý den Lenko, máte naprostou pravdu. Honzík je vážně skvělej!
   Mějte se krásně, Peťa

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*