#01 Projekt leden / únor - pletená deka ve stylu patchwork

Péťa  ·  19.1.2017  ·  1 minut čtení

Na první dva měsíce v novém roce jsem si dala sobě za úkol uplést duhovou deku. Pokud můj blog sledujete, pak jste si asi všimli, že se s barvami moc nekamarádím. Všechno je u mě většinou v tlumených zemitých barvách a jen čas od času se objeví něco barevnějšího. Pletená deka je tak pro mě trochu výzva, abych se s barvami skamarádila a dala jim šanci. :)

Deka bude z posešívaných čtverečků 10 x 10 cm, pletených hráškovým vzorem. V průběhu ledna a únoru se s Vámi budu dělit o průběh projektu. Dneska jsem si pro Vás připravila první malou ochutnávku.

Ručně pletená deka
Ručně pletená deka

V příštím článku se dozvíte, jakou přízi jsem si na přykrývku vybrala a postupně se budete seznamovat i s jednotlivými odstíny.

Ručně pletená deka
Ručně pletená deka

Další příspěvky z projektu leden / únor 2017

Mějte se krásně
Peťa

Respektujte prosím autorský nápad, nekopírujte bez řádně uvedeného zdroje inspirace. Návody nejsou určené ke komerčnímu využití.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte radost ze šití

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli pomocí sociálních sítí nebo mi napište komentář dole pod článkem. Budu ráda za každou zpětnou vazbu. ♥


Střihy zdarma

Víte, že na těchto stránkách najdete také střihy zdarma ke stažení?


A víte, že jsem napsala knihu, ve které se dělím o své tipy k šití?


Podpořte Prošikulky.cz

Nákupem mých střihů v e-shopu podpoříte chod těchto stránek (bez otravných reklam) se spoustou kvalitních návodů na šití zdarma.

Komentáře

Zdenka 7. 11. 2017

Poprvé jsem se dostala na vaše stránky a moc mě zaujaly.Proto bych se chtěla k vám přidat pokud to bude možné.Zatím díky a zkusím deku.

Peťa z Prošikulky.cz 8. 11. 2017

Dobrý den Zdeni, děkuji za milý komentář. Určitě se do deky pusťte podle svého tempa. :) Mějte se hezky, Peťa