Pratelné odličovací tampóny s praktickou taštičkou

Jako úplnou rychlovku k šití tu mám pratelné odličovací tampóny v kapsičce ve stejných barvách.

Pratelné odličovací tampóny v taštičce
Pratelné odličovací tampóny v taštičce

Našla jsem zbytek nádherné květinové látky a kojeneckého plyše. Na každou látku jsem si nakreslila 10 kruhů a průměru 10 cm. Pak už jen stačilo kruhy vystřihnout, sešít rubem k sobě, obšít entlovacím stehem a deset hebkých odličovacích tampónů je na světě.

Ze zbytku látek jsem ušila květinovou taštičku na suchý zip s holčičkovsky růžovou podšívkou a tak jsou tampóny připraveny i na případné cesty.

Taštička na pratelné tampóny
Taštička na pratelné tampóny

Z materiálů rozhodně doporučuji bavlněné nebo bambusové froté k odlíčení silnějších vrstev make-upu a řasenky a na druhou stranu bavlněný nebo bambusový aksamit (velur) nebo kojenecký plyš na jemné dočištění pleti. Věřím, že po ušití a prvním odzkoušení už si nebudete chtít kupovat klasické vatové tampóny. Velurová nebo plyšová strana totiž zaručí, že se budete cítit jak v lázních na kosmetice 🙂 .


Chcete podpořit blog Prošikulky?

Chci podpořit Prošikulky.cz Líbí se vám blog Prošikulky? Na webu najdete spoustu nápadů na tvoření, detailní návody na šití, pletení a háčkování. To vše bez reklam, aby se vám blog dobře četl a nic vás nerušilo. Pokud chcete provoz blogu Prošikulky podpořit, můžete si zakoupit libovolný střih. Pokud nešijete, ale přesto vás blog baví a je pro vás užitečný, můžete přispět zakoupením vystřihovánky zde.


Stojí za přečtení:

Pokud vás zajímají další návody jak posunout své šicí dovednosti o krok dál, doporučuji si projít:

Mohlo by vás zajímat:


Novinky z Prošikulky emailem

Chcete vědět, co je na blogu nového? Čas od času našim čtenářům zasíláme emailový zpravodaj, pokud chcete novinky dostávat, stačí se přihlásit k jeho odběru:

 Udělení souhlasu se zasíláním novinek: Souhlasím se zasíláním emailovým novinek ze serveru Prošikulky. Emaily neposíláme častěji než jednou týdně.Co můžete očekávat: Pokud si nepřejete dále dostávat novinky, stačí jednoduše kliknout na odkaz Odhlásit v každém emailu, který vám pošleme, případně nám napiště Váš email na info@prosikulky.cz a my Váš email z naší databáze smažeme.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*