Gabriela R.

29. 11. 2021

Dobrý den paní Davídková,
prosím je stejný postup úpravy délky trička nebo oděvu jiného, pro nižší postavu než 168 cm, ale linie pasu a boků se pak posouvá třeba výš (tedy záleží podle toho jak to vzhledem k proporcím naměřeným na těle vyjde)?
Tedy měříme zase od podpaží k pasu (pro linii pasu) a od pasu k nejširším bokům (pro linii boků) při výšce 164 cm? Linie by se měly možná tak posouvat nahoru.
Děkuji Gabriela Rusó

Peťa z Prošikulky.cz

29. 11. 2021

Dobrý den, ano, ten postup je stejný, přesně jak píšete. Ale myslím, že výška 164 cm velmi pravděpodobně nebude potřebovat žádné dramatické úpravy. Hezký den, Peťa

Gabriela R.

29. 11. 2021

Tak děkuji :-)
a ještě otázečka - když v podprsence vyjde obvod hrudníku mezi dvěma velikostmi - jakou zvolit pro oděv jako je tričko z úpletu, nebo tunika z úpletu nebo viskozy...je to takové opravdu mezi..
Děkuji Gabriela R.

Peťa z Prošikulky.cz

29. 11. 2021

Záleží na typu střihu a na tom, jestli máte raději více obepnuté nebo naopak volnější oděvy. Pokud je střih sám o sobě velmi přiléhavý, šla bych raději do větší velikosti střihu. Jestliže je střih volnější nebo dokonce typu oversized, vybrala bych naopak menší velikost střihu. Pokud je to taková polopřiléhavá meziverze, rozhodovala bych se podle vlastních preferencí, tedy jestli mám raději obepnutější nebo volnější oblečení. Hezký den, Peťa