Pomozte mi vylepšit blog a vyhrajte ručně a s láskou háčkovaný výrobek

Dnes pro vás nemám ani tip, ani inspiraci na tvoření, ale naopak bych potřebovala pár tipů od vás. Pomozte mi vylepšit blog! Napište mi, co vám na něm chybí, co byste chtěli v budoucnu vidět, jestli víc inspirací nebo návodů. Jestli chcete víc příspěvků o šití, pletení a nebo háčkování? Dejte mi vědět, proč se na blog vracíte, co se vám na něm líbí nebo naopak, co na něm postrádáte.

Pomůžete mi tak postupně vybudovat blog, který bude přínosný hlavně pro vás, pro čtenáře.

Své připomínky, poznatky a názory mi prosím pište do komentáře dolů ↓ , pod tento příspěvek, nebo na můj e-mail peta@prosikulky.cz , nebo mi ho klidně napište do zprávy na Facebooku. Nezapomeňte do komentáře připsat i svoji e-mailovou adresu. Jednoho z vás totiž náhodně vylosuji a za vaši pomoc odměním ručně háčkovaným velkým plédem. Odpovědi posílejte prosím do příští neděle 23.10.2016 do půlnoci, začátkem následujícího týdne, jednoho / jednu z vás vylosuji a obdaruji.

Návod na ručně háčkovaný šál k letním šatům, filetové háčkování
Návod na ručně háčkovaný šál k letním šatům, filetové háčkování

Děkuju moc a mějte se krásně,
Peťa

PS: Pokud nechcete čekat na vyhlásení vítěze a šál si chcete uháčkovat, podívejte se na tento návod na jeho háčkování.

Více návodů najdete tady:


Chcete podpořit blog Prošikulky?

Chci podpořit Prošikulky.cz Líbí se vám blog Prošikulky? Na webu najdete spoustu nápadů na tvoření, detailní návody na šití, pletení a háčkování. To vše bez reklam, aby se vám blog dobře četl a nic vás nerušilo. Pokud chcete provoz blogu Prošikulky podpořit, můžete si zakoupit libovolný střih. Pokud nešijete, ale přesto vás blog baví a je pro vás užitečný, můžete přispět zakoupením vystřihovánky zde.


Stojí za přečtení:

Pokud vás zajímají další návody jak posunout své šicí dovednosti o krok dál, doporučuji si projít:

Mohlo by vás zajímat:


Novinky z Prošikulky emailem

Chcete vědět, co je na blogu nového? Čas od času našim čtenářům zasíláme emailový zpravodaj, pokud chcete novinky dostávat, stačí se přihlásit k jeho odběru:

 Udělení souhlasu se zasíláním novinek: Souhlasím se zasíláním emailovým novinek ze serveru Prošikulky. Emaily neposíláme častěji než jednou týdně.Co můžete očekávat: Pokud si nepřejete dále dostávat novinky, stačí jednoduše kliknout na odkaz Odhlásit v každém emailu, který vám pošleme, případně nám napiště Váš email na info@prosikulky.cz a my Váš email z naší databáze smažeme.

3 komentáře

 1. Profilový obrázek
  bohunka bo

  Ahoj Peti, tvůj blog se bude těžko vylepšovat, nějak není co, moc se mi líbí, ráda k tobě chodím pro inspiraci. Kdysi jsem tě objevila přes recyklaci oblečení, zírala jsem, jak se dá nádherně zužitkovat už nehodící se kousek oblečení.
  Také jsem milovala řadu “Páteční pohlazení” a “Malou pařížanku” a chybí mi.
  Pletu a háčkuju už od mala, se šitím se stále seznamuji, takže jsem ráda za háčkování, pletení i šití.
  Krásné tvořivé dny
  Bohunka

 2. Profilový obrázek
  Lucie P.

  Ahoj Péťo, píšu pozdě.. ale přesto chci napsat, že se mi tvůj blog líbí a našla jsem tu spoustu inspirace na háčkování. Libí se mi i ostatní projekty, jako šití a pletení, ale to bohužel neumím, takže jen obdivuji. Takže pro mě určitě čím víc inspirace na háčkování tím líp 🙂
  Lucka

 3. Profilový obrázek

  Hanko, děkuji za nádherný komentář! Moc jste mě potěšila. 🙂

  Nezapomeňte mi napsat, jak se Vám šál nosí 😉

  Mějte se krásně,
  Peťa

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*