Jednoduché látkové brože

Brož není jen módní doplněk dnešní doby, její historie sahá velmi daleko. Dříve byla brož (také označována jako spona) funkční součástí oděvu, neboť spojovala jeho jednotlivé díly. Dnes si kabát zapneme zipem, patenty, knoflíky apod., takže brož je již opravdu jen ozdobou. Mám doma kupu malých odstřižků a tak jsem si řekla, že je možná čas jich alespoň pár zužitkovat a ušila jsem tak několik broží a přívěsků. Protože pro ně nemám uplatnění, dala jsem jich pár na Fler, tak kdyby se vám nějaká hodila, můžete si ji tam rovnou koupit. 🙂

Látková brož a přívěsek s lištičkou
Látková brož a přívěsek s lištičkou
Látková brož a přívěsek s králíčkem
Látková brož a přívěsek s králíčkem
Látková brož a přívěsek
Látková brož a přívěsek
Látková brož Kampak Karkulko?
Látková brož Kampak Karkulko?

Mějte se krásně,
Peťa

 


Stojí za přečtení:

Pokud vás zajímají další návody jak posunout své šicí dovednosti o krok dál, doporučuji si projít:

Mohlo by vás zajímat:


Novinky z Prošikulky emailem

Chcete vědět, co je na blogu nového? Čas od času našim čtenářům zasíláme emailový zpravodaj, pokud chcete novinky dostávat, stačí se přihlásit k jeho odběru:

 Udělení souhlasu se zasíláním novinek: Souhlasím se zasíláním emailovým novinek ze serveru Prošikulky. Emaily neposíláme častěji než jednou týdně.Co můžete očekávat: Pokud si nepřejete dále dostávat novinky, stačí jednoduše kliknout na odkaz Odhlásit v každém emailu, který vám pošleme, případně nám napiště Váš email na info@prosikulky.cz a my Váš email z naší databáze smažeme.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*