Je dutá!

Je dutá, je opravdu úplně dutá!

Tak se mi povedla, šála jedna dutá. Tedy vlastně dvě šály, jedna pro mě a jedna pro Terulku. Duté šály už jsou nějakou dobu v kurzu, resp. myslím, že jejich sláva právě dohasíná, ale pořád je ještě na ulici vidíme. Takže trochu po sezóně, ale přeci jen jsem nám každé jednu dutou ušila.

Dutá šála pro Terulku
Dutá šála pro Terulku
Dutá šála pro mě
Dutá šála pro mě

Ušila jsem je ze zbytků coral fleecu (už jsem z něho šila obláčkové polštářky Terulce a jak jsem už tehdy psala, šití je to poměrně zapeklité, co se pořádku pracovní plochy týká).

Terulka s dutou šálou
Terulka s dutou šálou

Ale výsledek za to prostě stojí. Jestli jste si někdy hladili malé králičí mláďátko (a asi i jiná zvířecí mláďata), pak víte, jak je hebounké. No a přesně takhle hebký je právě coral fleece.

Terulka s dutou šálou
Terulka s dutou šálou

Ještě mi tu pár zbytečků leží, tak přemýšlím, co z nich ještě ušiji. Asi by to chtělo něco pro toho našeho prcka, co si zatím lebedí v bříšku, aby až se narodí, se u nás měl taky tak hezky jako v pelíšku.

Terulka s dutou šálou
Terulka s dutou šálou

Pokud si chcete šálu také ušít, mohl by se vám hodit tento návod Jak ušít nákrčník

A tady je ještě poslední obrázek, při focení se ukázalo, že je Terulka celá vymóděná v oblečení, co jsem jí v poslední době ušila. 🙂

Terulčin růžový outfit
Terulčin růžový outfit

I. Dutá šála z tohoto příspěvku
II. Jednoduché růžové šaty z jednoho z prvních příspěvků na blogu
III. Fleecové tepláčky z teplákové soupravičky

Respektujte prosím autorský nápad, nekopírujte. Návody nejsou určené ke komerčnímu využití. Pokud podle mého návodu nebo střihu také vyrobíte nějaký pěkný kousek, se kterým se chcete pochlubit např. na sociálních sítích, nezapomeňte řádně označit zdroj vaší inspirace.


Chcete podpořit blog Prošikulky?

Chci podpořit Prošikulky.cz Líbí se vám blog Prošikulky? Na webu najdete spoustu nápadů na tvoření, detailní návody na šití, pletení a háčkování. To vše bez reklam, aby se vám blog dobře četl a nic vás nerušilo. Pokud chcete provoz blogu Prošikulky podpořit, můžete si zakoupit libovolný střih. Pokud nešijete, ale přesto vás blog baví a je pro vás užitečný, můžete přispět zakoupením vystřihovánky zde.


Stojí za přečtení:

Pokud vás zajímají další návody jak posunout své šicí dovednosti o krok dál, doporučuji si projít:

Mohlo by vás zajímat:


Novinky z Prošikulky emailem

Chcete vědět, co je na blogu nového? Čas od času našim čtenářům zasíláme emailový zpravodaj, pokud chcete novinky dostávat, stačí se přihlásit k jeho odběru:

 Udělení souhlasu se zasíláním novinek: Souhlasím se zasíláním emailovým novinek ze serveru Prošikulky. Emaily neposíláme častěji než jednou týdně.Co můžete očekávat: Pokud si nepřejete dále dostávat novinky, stačí jednoduše kliknout na odkaz Odhlásit v každém emailu, který vám pošleme, případně nám napiště Váš email na info@prosikulky.cz a my Váš email z naší databáze smažeme.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*