Co čtu? Kleona!

Taťka (hm, možná je zavádějící, že vždycky píšu taťka, není to můj taťka, ale taťka našich dvou špuntů, takže by se mohlo říct, že je to manžel, kdyby teda proběhla svatba. Tu jsme ale ještě nezvládli. Tak by to mohl být můj druh, ale to zní hodně děsivě. Snad přijatelné je ještě přítel nebo partner, ale to taky není úplně přesné. Takže je to prostě taťka a hotovo 🙂 ), mi koupil dvě knížky, které by se mi mohly líbit a opravdu se mi líbí! Myslím, že to byla zrovna Růžová panda, kde na tyhle knížky narazil. Rozhodně doporučuju si článek na pandě přečíst, je totiž absolutně všeříkající a úplně s ním souhlasím.

Kleon: Kraď jako umělec a Ukaž, co děláš
Kleon: Kraď jako umělec a Ukaž, co děláš

A protože se dlouhé zimní večery blíží, tak si na tyhle knížky udělejte čas, vyplatí se to! 🙂


Stojí za přečtení:

Pokud vás zajímají další návody jak posunout své šicí dovednosti o krok dál, doporučuji si projít:

Mohlo by vás zajímat:


Novinky z Prošikulky emailem

Chcete vědět, co je na blogu nového? Čas od času našim čtenářům zasíláme emailový zpravodaj, pokud chcete novinky dostávat, stačí se přihlásit k jeho odběru:

 Udělení souhlasu se zasíláním novinek: Souhlasím se zasíláním emailovým novinek ze serveru Prošikulky. Emaily neposíláme častěji než jednou týdně.Co můžete očekávat: Pokud si nepřejete dále dostávat novinky, stačí jednoduše kliknout na odkaz Odhlásit v každém emailu, který vám pošleme, případně nám napiště Váš email na info@prosikulky.cz a my Váš email z naší databáze smažeme.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*