Abychom nezapomněli…

Pamatujete si náramky přátelství? Já jsem se jich jako malá něco napletla. Ve všech možných barvách a vzorech, dnes už si většinu vzorů ani nepamatuju.

Drhaný náramek přátelství z bavlnek
Drhaný náramek přátelství z bavlnek

Jako malá jsem jich ale měla spoustu a s kamarádkami jsme si je pořád vyměňovaly.

Drhaný náramek přátelství z bavlnek
Drhaný náramek přátelství z bavlnek

Dneska už to nefrčí a tak je to pro mě trochu nostalgie. Z krásných moulinek jsem udrhala dva a aby byly víc dospělácké, vsadila jsem je do koncovek a přidělala na ně zapínání. Fotky druhého náramku přidám zase příště, ať se máte na co těšit. 🙂

A tak jestli byste takový náramek chtěli, ale nemáte na to tu trpělivost, tak si ho můžete ode mě koupit. Jen pro zajímavost, kdybych měla opravdu ohodnotit čas nad náramkem strávený (nad jeho výrobou a postprodukcí), materiál a náklady na zabalení a donesení na poštu, přičíst DPH a provizi Fleru, pak jeho opravdová tržní cena by byla 1.035,-. Což je samozřejmě nesmysl, v dnešní době, kdy se sice lidé zajímají o to, jestli bylo zboží vyrobené opravdu pečlivě rukama, nakonec stejně zvítězí cena. A ta by v tomto případě opravdu nebyla adekvátní užitku (ačkoliv práci by adekvátní byla).

A to je pro dnešek vše, tak zase příště tady. 😉
Mějte se krásně,
PeťaStojí za přečtení:

Pokud vás zajímají další návody jak posunout své šicí dovednosti o krok dál, doporučuji si projít:

Mohlo by vás zajímat:


Novinky z Prošikulky emailem

Chcete vědět, co je na blogu nového? Čas od času našim čtenářům zasíláme emailový zpravodaj, pokud chcete novinky dostávat, stačí se přihlásit k jeho odběru:

 Udělení souhlasu se zasíláním novinek: Souhlasím se zasíláním emailovým novinek ze serveru Prošikulky. Emaily neposíláme častěji než jednou týdně.Co můžete očekávat: Pokud si nepřejete dále dostávat novinky, stačí jednoduše kliknout na odkaz Odhlásit v každém emailu, který vám pošleme, případně nám napiště Váš email na info@prosikulky.cz a my Váš email z naší databáze smažeme.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*