Jak se zorientovat v e-shopu a jak jednoduše filtrovat produkty

Dnes mám pro vás jen kratičké info k tomu, jak se správně zorientovat v e-shopu a jak v něm jednoduše vyhledávat nebo filtrovat produkty.

Do e-shopu se střihy a návody na pletení či háčkování se dostanete jednoduše přes hlavní menu nahoře na stránce. To je jednoduché. V e-shopu si můžete jednoduše měnit měnu, podle toho jestli jste z Česka nebo ze zahraničí. Slovenské zákaznice si jednoduše zvolí EUR a v košíku pak zadáte platbu buď klasickým převodem, nebo kartou a střih budete mít k dispozici prakticky hned. Pro zahraniční zákaznice z celého světa, zdravím do Francie a Holandska a Kanady :), je ideální platba pomocí PayPal. Střih pak zákaznice mají také okamžitě.

e-shop prosikulky - oděvní střihy

Pod výběrem měny si můžete jednoduše zvolit kategorii produktů. Dámské střihy, pánské střihy, dětské střihy, návody na pletení apod.

Pod výpisem kategorií produktů pak najdete část s názvem kolekce, kde jsou střihy rozděleny podle určitých parametrů. Aktuálně můžete vybírat z kolekce BASIC, která zahrnuje dětské a dámské základní kousky do šatníku. Můžete si také vyfiltrovat střihy označené jako PLUS SIZE, tedy dámské střihy ve velikostech od 48. Nově v nabídce najdete dětskou kolekci SLIM, která je vhodná pro štíhlé a hubené děti. Protože jedno takové hubeňounké dítko také doma mám, budou střihy do této kolekce poměrně rychle přibývat. Potom si můžete jednoduše vyfiltrovat střihy, které jsou doporučené podle ročního období: Jaro – Podzim, Léto, Zima. A nakonec jsou v kolekcích také zařazené střihy s označením Sport & Outdoor, které jsou vhodné i na sportovní kousky a na funkční materiály.

 

Pod kolekcemi najdete dělení střihů podle obtížnosti na šití. Vyberou si zde úplní začátečníci i zkušené švadlenky. Najdete tu také odkaz “Jak poznám svou šicí úroveň“, kde se dozvíte, do jaké šicí kategorie spadáte.

Poslední filtr dělí střihy podle toho, pro jaký materiál jsou konstruované. Najdete tu základní dělení na střihy konstruované pro pleteniny a střihy konstruované pro tkaniny.

Pod těmito filtry pak najdete okénko, kde můžete mezi střihy a návody jednoduše vyhledávat podle klíčového slova. Pokud se vám výsledek hledání nezdá, zkuste klasické skloňování slova. Tedy např. místo “mikina”, zkuste zadat “mikinu“, protože produkty jsou pojmenované jako “Střih na mikinu” apod.

Pod vyhledávacím okénkem najdete nejčastěji hledané výrazy, které možná chcete prozkoumat.

A pod nejčastěji hledanými výrazy najdete doporučené články k přečtení, jako je třeba “Tabulka velikostí“,  “Šití úpletů na běžném šicím stroji” nebo např. “Jak vypočítat přibližnou spotřebu materiálu“.

Věřím, že se nyní budete v e-shopu pohybovat rychleji a budete mít přehled, jak a kde si vhodné střihy najít.

Mějte se krásně, Peťa

 


798x90-products.gif

Stojí za přečtení:

Pokud vás zajímají další návody jak posunout své šicí dovednosti o krok dál, doporučuji si projít:

Mohlo by vás zajímat:


Novinky z Prošikulky emailem

Chcete vědět, co je na blogu nového? Čas od času našim čtenářům zasíláme emailový zpravodaj, pokud chcete novinky dostávat, stačí se přihlásit k jeho odběru:

 Udělení souhlasu se zasíláním novinek: Souhlasím se zasíláním emailovým novinek ze serveru Prošikulky. Emaily neposíláme častěji než jednou týdně.Co můžete očekávat: Pokud si nepřejete dále dostávat novinky, stačí jednoduše kliknout na odkaz Odhlásit v každém emailu, který vám pošleme, případně nám napiště Váš email na info@prosikulky.cz a my Váš email z naší databáze smažeme.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*