Šiju výbavičku pro Tomíka do školky

šití: Dětské tričko a kalhoty
šití: Dětské tričko a kalhoty

A je to tu, o víkendu jsme oslavili Tomíkovy třetí narozeniny! Strašně to letí, neuvěřitelně… Tomík už je oficiálně školkáček, do školky chodil dvakrát v týdnu na dopoledne už od jara, přes léto už chodil na dopoledne každý den a teď už je to velký chlapák a chodí celý týden. Odpoledne pak vypráví, jak se tam kamarádí a co s klukama dělali… je to zase úplně jiné než s Terulkou. Je hrozně zajímavé, jak jsou každý jiný, co je baví a co ne, jaké řeší problémy… Tak třeba Terulka mi tento týden oznámila, že si potřebuje zavolat s kamarádkou Eliškou, že se ve školce spolu domluvily, že si po školce zavolají. Když mi to Terulka řekla, koukala jsem jak vyoraná myš. Naše pětiletá holčička, jako by to bylo včera co se nám narodila, si potřebuje odpoledne zavolat s kamarádkou? Tak jsem si řekla aha, přichází nové období a telefon jsem jí půjčila… a holky si volaly. 🙂

šití: Dětské tričko a kalhoty
šití: Dětské tričko a kalhoty

A protože ty děti rostou jako z vody a každou chvilkou jsou jim krátké nohavice a rukávy, je potřeba ušít zase nové oblečení (hurááá). Tento týden jsem se vrhla na Tomíkův šatník a zatím jsem ho doplnila o dvě nová trička a jedny venkovní kalhoty z micropeache… Střih na tričko najdete tady: Střih na dětské triko 98 – 122 a Střih na dětské triko 128 – 152. Střih na kalhoty chystám nový, bude to univerzální kalhotový střih, který bude vhodný na pyžámka, kalhoty, softky… Zatím můžete objednávat Střih na dětské rostoucí softshellové kalhoty 98 – 116Střih na dětské rostoucí softshellové kalhoty 122 – 140.

šití: Dětské tričko a kalhoty
šití: Dětské tričko a kalhoty

Stojí za přečtení:

Pokud vás zajímají další návody jak posunout své šicí dovednosti o krok dál, doporučuji si projít:

Mohlo by vás zajímat:


Novinky z Prošikulky emailem

Chcete vědět, co je na blogu nového? Čas od času našim čtenářům zasíláme emailový zpravodaj, pokud chcete novinky dostávat, stačí se přihlásit k jeho odběru:

 Udělení souhlasu se zasíláním novinek: Souhlasím se zasíláním emailovým novinek ze serveru Prošikulky. Emaily neposíláme častěji než jednou týdně.Co můžete očekávat: Pokud si nepřejete dále dostávat novinky, stačí jednoduše kliknout na odkaz Odhlásit v každém emailu, který vám pošleme, případně nám napiště Váš email na info@prosikulky.cz a my Váš email z naší databáze smažeme.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*