Páteční pohlazení – napůl prázdná, napůl plná

Napůl prázdná nebo napůl plná sklenice?

Pokud bych měla sama sebe zhodnotit podle tohoto kritéria, pak jsem rozhodně pesimista a pro mě je sklenice napůl prázdná. V létě jsme měli po dlouhé době týden (ano, opravdu jeden dlouhý týden od pátku do další neděle) volno. První polovina týdne byla báječná až euforická, ale ve středu na mě padla deprese, z toho, že už je naše dovolená v půlce a to znamená, že už vlastně končí?! Celou druhou polovinu týdne jsem už byla zkleslá. Že to zní bláznivě? No možná ano, ale myslím, že nejsem jediná, kdo mívá tyhle iracionální smutky.

Jak jste na tom vy a láhev vína – je pro vás z půlky prázdná nebo z půlky plná?

Dnešní páteční pohlazení má tedy podtitul půl na půl.

Přeji krásný nadcházející víkend (a vy, kdo jste na tom s láhví vína stejně jako já, neklesejte v neděli ráno na mysli, že už víkend končí… 🙂 ).

Půl na půl
Půl na půl

1. doma – napůl prázdná bomboniéra
2. doma – šaty půl na půl šité a háčkované (o nich článek tady)
3. doma – bláznivé legíny (z tohoto příspěvku)
4. doma – napůl vyklopená bábovka – ne vždy se zadaří…

Napůl vyklopená bábovka
Napůl vyklopená bábovka

Chcete podpořit blog Prošikulky?

Chci podpořit Prošikulky.cz Líbí se vám blog Prošikulky? Na webu najdete spoustu nápadů na tvoření, detailní návody na šití, pletení a háčkování. To vše bez reklam, aby se vám blog dobře četl a nic vás nerušilo. Pokud chcete provoz blogu Prošikulky podpořit, můžete si zakoupit libovolný střih. Pokud nešijete, ale přesto vás blog baví a je pro vás užitečný, můžete přispět zakoupením vystřihovánky zde.


Stojí za přečtení:

Pokud vás zajímají další návody jak posunout své šicí dovednosti o krok dál, doporučuji si projít:

Mohlo by vás zajímat:


Novinky z Prošikulky emailem

Chcete vědět, co je na blogu nového? Čas od času našim čtenářům zasíláme emailový zpravodaj, pokud chcete novinky dostávat, stačí se přihlásit k jeho odběru:

 Udělení souhlasu se zasíláním novinek: Souhlasím se zasíláním emailovým novinek ze serveru Prošikulky. Emaily neposíláme častěji než jednou týdně.Co můžete očekávat: Pokud si nepřejete dále dostávat novinky, stačí jednoduše kliknout na odkaz Odhlásit v každém emailu, který vám pošleme, případně nám napiště Váš email na info@prosikulky.cz a my Váš email z naší databáze smažeme.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*