Páteční pohlazení (na duši)

Tímto slavnostně zahajuji nový seriál na blogu s názvem Páteční pohlazení na duši. Před časem jsem se rozhodla, že pátky a soboty nebudu na blog přiávat žádné příspěvky, abych nechala prostor pro regeneraci (jak mou tak i vaši). Nicméně se už nějaký čas pravidelně v pátek (přeci jen je to malá sobota, ale i tak je to pracovní den plný závazků) přistihuji při tom, že si připadám kreativně nevybytá. Nicméně, co se množství volného času týká, to u mě není žádná sláva, takže bych určitě nestíhala i na každý pátek něco ušít, uplést nebo jinak vyrobit a tak jsme se rozhodla hlad svého kretivního ducha nasytit trochu jinak.

Každý pátek sem přidám kraťounký příspěvek s fotkou, nebo fotkami něčeho (čehokoliv) pěkného, co potěší oko a pohladí na duši… prostě nějakou inspiraci.

A první vlaštovka je tady! Mozaika v tónech tyrkysové.

Tyrkysová
Tyrkysová

01: doma – deka z fotonávodu na patchworkový blok Bow Tie
02: doma – krabice a krabičky
03: doma – letadélkový závěs nad postýlku
04: doma – háčkovaný sáček na puntíkatém závěsu


Chcete podpořit blog Prošikulky?

Chci podpořit Prošikulky.cz Líbí se vám blog Prošikulky? Na webu najdete spoustu nápadů na tvoření, detailní návody na šití, pletení a háčkování. To vše bez reklam, aby se vám blog dobře četl a nic vás nerušilo. Pokud chcete provoz blogu Prošikulky podpořit, můžete si zakoupit libovolný střih. Pokud nešijete, ale přesto vás blog baví a je pro vás užitečný, můžete přispět zakoupením vystřihovánky zde.


Stojí za přečtení:

Pokud vás zajímají další návody jak posunout své šicí dovednosti o krok dál, doporučuji si projít:

Mohlo by vás zajímat:


Novinky z Prošikulky emailem

Chcete vědět, co je na blogu nového? Čas od času našim čtenářům zasíláme emailový zpravodaj, pokud chcete novinky dostávat, stačí se přihlásit k jeho odběru:

 Udělení souhlasu se zasíláním novinek: Souhlasím se zasíláním emailovým novinek ze serveru Prošikulky. Emaily neposíláme častěji než jednou týdně.Co můžete očekávat: Pokud si nepřejete dále dostávat novinky, stačí jednoduše kliknout na odkaz Odhlásit v každém emailu, který vám pošleme, případně nám napiště Váš email na info@prosikulky.cz a my Váš email z naší databáze smažeme.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*