Páteční malinové pohlazení (na duši)

TGIF (thank God it’s Friday) – Díky bohu, je pátek!

Sice mě aktuální netíží pracovní povinnosti, takže by jeden řekl, že nemám co naříkat a modlit se za pátek, ale tak nějak ty vnitřní hodiny takhle ještě nastavené mám, takže ano, jsem ráda, že je pátek!

A tak přináším tradiční inspirativní páteční pohlazení na duši, tentokrát v duchu malin!

Tak se hezky kochejte, užívejte poslední pracovní den týdne a nechte se hladit na duši…

Malinové páteční pohlazení na duši
Malinové páteční pohlazení na duši

01: doma – mísa plná šicích pokladů
02: doma – minivázička/y a pouťová růže z papíru
03: doma – lískáče, naše letošní sklizeň ze zahrady a papírové růže (kytice od pyšného taťky pro pyšnou mamku k oslavě zvládnutého porodu nám už sice odkvetla, ale něco málo jsem si z ní na památku nechala)
04: doma – lego ice cream, naše oblíbená zmrzlinová hra

Přeji pěkný víkend! 🙂


Chcete podpořit blog Prošikulky?

Chci podpořit Prošikulky.cz Líbí se vám blog Prošikulky? Na webu najdete spoustu nápadů na tvoření, detailní návody na šití, pletení a háčkování. To vše bez reklam, aby se vám blog dobře četl a nic vás nerušilo. Pokud chcete provoz blogu Prošikulky podpořit, můžete si zakoupit libovolný střih. Pokud nešijete, ale přesto vás blog baví a je pro vás užitečný, můžete přispět zakoupením vystřihovánky zde.


Stojí za přečtení:

Pokud vás zajímají další návody jak posunout své šicí dovednosti o krok dál, doporučuji si projít:

Mohlo by vás zajímat:


Novinky z Prošikulky emailem

Chcete vědět, co je na blogu nového? Čas od času našim čtenářům zasíláme emailový zpravodaj, pokud chcete novinky dostávat, stačí se přihlásit k jeho odběru:

 Udělení souhlasu se zasíláním novinek: Souhlasím se zasíláním emailovým novinek ze serveru Prošikulky. Emaily neposíláme častěji než jednou týdně.Co můžete očekávat: Pokud si nepřejete dále dostávat novinky, stačí jednoduše kliknout na odkaz Odhlásit v každém emailu, který vám pošleme, případně nám napiště Váš email na info@prosikulky.cz a my Váš email z naší databáze smažeme.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*