Návod a střih – jak se šije dětský sportovní dres

Terulka začala letos chodit na sportovní gymnastiku. Já jsem jako malá také několik let na sportovní gymnastiku chodila a můžu potvrdit, že je to neuvěřitelně všestranný sport.

Každopádně nás na gymnastice čekala naše první mikulášská. Holčičky měly být hezky učesané a mít dres. Nacvičily si totiž pro mikuláše, anděla a čerta krátkou sestavu, aby ukázaly, co se od začátku školního roku naučily.

Už dřív jsem se na internetu dívala po dresech pro malé holčičky, ale všechny se mi zdály moc takové přezdobené a šíleně svítivě barevné a vůbec… jak my říkame, přeblázněné.

Ještě jsem se pár dní před mikulášskou stavila v Decathlonu, tam měli jeden dres celý černý a druhý svítivě růžový s kamínky. Černý se mi, na ani ne pětiletou holčičku, zdál moc smutný a svítivý s kamínky jsem rovnou zavrhla.

A tak nezbývalo nic jiného, než zkusit dres ušít. Terulku jsem přeměřila a vrhla se na konstrukci střihu. Chvíli to zabralo. Nakonec jsem ušila zkušební vzorek, Terulce ho ozkoušela a ono ejhle! Sedělo to. Takže teď máme střih i dres hotový. Já už jsem si připravila další látky, abych Terulce ušila i jiné dresy na střídačku, protože je klidně může nosit nejen na gymnastiku ale i na jógu, takže je využije. 🙂

Návod a střih na dětský sportovní dres
Návod a střih na dětský sportovní dres
Návod a střih na dětský sportovní dres
Návod a střih na dětský sportovní dres
Návod a střih na dětský sportovní dres
Návod a střih na dětský sportovní dres

A pokud také máte doma malou holčičku, která chodí cvičit nebo tancovat a nemůžete pro ni sehnat žádný pěkný dres, pak jí ho ušijte. Připravila jsem si pro vás jednoduchý střih s návodem jak ušít dětský sportovní dres, který si už nyní můžete koupit v novém e-shopu: Návod a střih na dětský dres.

Mějte se krásně,
Peťa

Chcete odebírat novinky z Prošikulky.cz?

Pokud chcete dostávat jednou za 14 dnů novinky z blogu Prošikulky.cz, zaregistrujte svůj email. V newsletteru budou pro některé z vás ukryté kódy, které můžete uplatnit v objednávce v novém e-shopu a získáte tak jeden návod zdarma!

One Comment

  1. Hana Potykova

    Moc krásný dres. Zase další podařená věc.:)
    Hlavně bych chtěla popřát Vašemu e-shopu, ať se mu daří a Vám, ať najdete spokojené zákazníky. Zdraví Hanka

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*