Mumínci – mazlící polštářky

Minulý týden jsem byla s dětmi u kamarádky. Já s těmi našimi dvěma a ona se třemi, přesněji řečeno třemi holčičkami. Ta nejstarší chodí s Terulkou do školky a ty dvě menší, dvojčátka, jsou stejně staré jako Tomík. Takže pěkná džungle takhle pět malých dětí pohromadě, ale Tomík si v tom vyloženě lebedil, mezi šesti ženskejma 😉 .

A abychom na návštěvu nejeli s prázdnou, ušila jsem pro děti malé mazlící mumínky. I pro ty naše děti, aby nezáviděly.

Mumínci
Mumínci

A jestli se vám tahle jednoduchá hračka líbí, pak si můžete prohlédnout návod na šití a stáhnout střih na hračku zdarma na tomto odkazu:

Návod jak ušít dětskou hračku (mazlící mumínek) + střih ZDARMA

Respektujte prosím autorský nápad, nekopírujte. Návody nejsou určené ke komerčnímu využití.

Mějte se hezky, Peťa

 Stojí za přečtení:

Pokud vás zajímají další návody jak posunout své šicí dovednosti o krok dál, doporučuji si projít:

Mohlo by vás zajímat:


Novinky z Prošikulky emailem

Chcete vědět, co je na blogu nového? Čas od času našim čtenářům zasíláme emailový zpravodaj, pokud chcete novinky dostávat, stačí se přihlásit k jeho odběru:

 Udělení souhlasu se zasíláním novinek: Souhlasím se zasíláním emailovým novinek ze serveru Prošikulky. Emaily neposíláme častěji než jednou týdně.Co můžete očekávat: Pokud si nepřejete dále dostávat novinky, stačí jednoduše kliknout na odkaz Odhlásit v každém emailu, který vám pošleme, případně nám napiště Váš email na info@prosikulky.cz a my Váš email z naší databáze smažeme.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*